Pvp Serverler Nasıl İndirilir

Pvp Serverler Nasıl İndirilir?

Pvp serverleri indirme işlemi bir hayli kolay olabilir ancak hangisi güvenli hangisi virüs barındırmıyor ve hangisi uzun süre açık kalıyor hatası az bu konuda bilgi sahibi olmak baya zaman istemektedir. Bu nedenle pvp serverlerin toplandığı bir adres içerisinde hangi oyuncu hangisini indirmiş hangi oyuncu pvp serverler için ne yorum yazmış bu kadar bilgiyi öğrenmek için sadece tek bir adresi ziyaret etmeniz yeterlidir. Aksini düşündüğünüz zaman indireceğiniz pvp serverlerin virüslü olup olmadığını anlamak  , herhangi bir problemi var mı ? Bu gibi durumları teker teker incelemek zorunda kalacaksınız bir de problemli çıkarsa o kadar indirilen dosya boş yere inmiş olacak. Bu durumda tekrardan dosya indirmesi yapacak ve uygun olanı bulana kadar pvp serverler arasında dolaşmanız gerekecek. Eğer bu tür zahmete girmek istemiyorsanız tercihiniz pvp serverler tanıtım sitesi olsun ki zamandan kazanın.

Metin2 Pvp Serverler de En Güçlü Kılıç

Oyuncuların en çok merak ettiği konulardan bir tanesi olan bu kılıç orijinal oyunda ulaşılmaz olarak görülüp para dolu çarlarda görülünce her oyuncu bu kılıcı kullanmak istiyor ancak almak bir hayli zordur. Bu yüzden devreye sağladığı kolaylıkla ünlenen metin2 pvp serverler giriyor ve isteyen oyuncuya bu kılıcı rahatlıkla alması için yardımcı oluyor. O kılıç ise güneş kılıcı olarak bilinip savaşçı karakterine özgü bir kılıçtır. +500 hasar verme şansınız ve kritik hasar verme şansınız daha yüksektir. Normal olarak marketten satın alınmıyor ancak metin2 pvp serverler ne için var ? Küçük bir düzenleme ile NPC karakterden bile alabilirsiniz.

Artı Basarak Zengin Olun

Emek metin2 pvp serverlerde çok kullanılan bu yöntem iyi para kazandırmaktadır. Oyuncu yaratıkalardan düşürdüğü sandıklardan aldığı silahlarını +0 olarak almaktadır ve isterse bu tür silahları da Pazar kurup satabilir ancak +9 haline getirilmiş bir silah ile hiç geliştirilmemiş olan bir silah arasında fiyat olarak dağlar kadar fark bulunmaktadır. Her artı basma işleminde silahın fiyatına 2 katı fazlası fiyat biçebilirsiniz. Toplamda 9*2 =18 kat kar elde etmiş olacaksınız.

Tarih: 13.05.2017      Okunma: 1198
Yorumlar
Rina Mt2 65-250 Metin2 Pvp Server
Hisar Mt2 65-250 Metin2 Pvp Server

Pvp Serverler Hakkında

12.02.2015 yılında yayın hayatına başlayan pvp-serverler.org sitemizin öncelikli amacı metin2 pvp serverlerin nitelikli tanıtımının yapılması ve oyunculara ulaştırılmasıdır. Gelişen ve değişen pvp serverlere de ayak uydurarak kendini sürekli güncelleyen ve en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen sitemiz zaman içerisinde özellikle metin2 pvp serverlerin emek, zor, wslik, orta, tr tipi ve bol dönüşümlü olarak adlandırılan türlerininde tanıtımına imkan sağlamaktadır. Hep pvp server tanıtımından bahsettik, peki ya bu kadar mı? Tabiki hayır, blogumuz ile pvp serverler hakkında rehber niteliğinde kaliteli içerikler sizleri bekliyor!

Metin2 Pvp Serverler | Emek Serverler 2020 | Orta Pvp Serverler 2020 | Wslik Pvp Serverler 2020