Pana Mt2 Tanıtım İndexi Müzikli Resimli #3

Merhabalar,

Bildiğiniz üzere sitemizde kısa bir zaman önce onaylama sistemini geri getirdiğimizi facebook sayfamızdan duyurmuştuk. Bu sabah onay bekleyen serverleri kontrol ederken Pana Mt2 tanıtımının giriş indexi hoşumuza gitti ve bunu sizlerle paylaşmak istedik.

Bir önceki index tanıtımımız server özelliklerinden çok görselliğe ve hitap eden bir index paylaşımıydı. Bu seferkiyse tek sayfada hem görsellik hem de server özelliklerini barındırabileceğiniz nitelikte.

İndexin içeriğini yine 2'ye ayırdık. Biri normal indexi diğeri ise genel ayarları yapabileceğiz sizler için derlediğimiz dosya. Bu dosyayı şu şekilde düzenledik:

pana

İndex içerisindeki genel düzenlemeleri bu dosya sayesinde kolaylıkla yapabilirsiniz. Sizin bundan başka yapabileceğiz index içerisindeki server tanıtım yazılarını düzenlemek. Bunuda index.php dosyasını Notepad++ ile açın ve değiştirmek istediğiniz yazıyı CTRL+F ile aratın ve değiştirin.

Dipnot: 521. - 524. satırlar arasında server dönüşüm resimleri yer almaktadır. Bu resimler hizli resim üzerinden yüklü olup değiştirmek için hizli resim linklerini değiştirmeniz yeterlidir.

Önizleme - İndir

Ekleyen: dentrimal      Tarih: 01.05.2017      Okunma: 1214
 Paylaş
 Yorumlar

Pvp Serverler Hakkında

12.02.2015 yılında yayın hayatına başlayan pvp-serverler.org sitemiz öncelikli amacı metin2 pvp serverlerin nitelikli tanıtımının yapılması ve oyunculara ulaştırılmasıydı. Daha sonraları sadece Metin2 ile yetinmeyip hizmet yelpazesine Silkroad, Knight ve Counter Strike pvp serverlerinin tanıtımlarını da eklemiştir. Gelişen ve değişen pvp serverlere de ayak uydurarak kendini sürekli güncelleyen ve en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen sitemiz zaman içerisinde özellikle metin2 pvp serverlerin emek, zor, wslik, orta, tr tipi ve bol dönüşümlü olarak adlandırılan türlerininde tanıtımına imkan sağlamaktadır. Hep pvp server tanıtımından bahsettik, peki ya bu kadar mı sadece? Tabiki hayır, blogumuz ile başta metin2 pvp serverler olmak üzere pvp serverler hakkında sizler için rehber niteliğinde kaliteli içerikler üretiyoruz!

Pvp Serverler | Metin2 Pvp Serverler 2019 | Emek Serverler 2019 | Wslik Pvp Serverler 2019