Netmt2 65 250 bol dönüşümlü server

Zorluk
:
Wslik
E. tarihi
:
2018-05-28 17:28:57
Okunma
:
877 okunma
Tıklanma
:
182 site tıklaması
Metin2 Pvp Serverler

Wslik Metin2 Server: NetMt2 Tanıtımı

Kaliteli bir wslik server mi arıyorsun? O zaman tam aradığın adresin. NetMt2'ın Delta sunucusu 100 ve üzeri oyuncuya sahiptir. Bu harika macerada seni de aramıza bekliyoruz.

\\▪ 65 - 250
\\▪ 14 Silah 16 Zırh Dönüsümü 
\\▪ Ep Eski Koy Gorunumu
\\▪ Yeni Maplar .
\\▪ Uzaktan Ticaret Sistemi
\\▪ 5Defa Dönüsen Ic Item Donusumleri
\\▪ Offline Shop
\\▪ Simya - Kuşak - Kemer Sistemi 
\\▪ Levelli Pet - Aktif
\\▪ Enerji Sistemi
\\▪ Target - 5 Envanter
\\▪ Günlük Event Sistemi
\\▪ 4x Tas Sistemi - 6 Acilabilir.

\\▪ Bosslarda Donusum Esyalari Atmaktadir

Genel özelliklerinden bahsettiğimiz oyunumuzun ayrıntılı tanıtımını sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Bahsedemediğimiz birçok yeniliği ve hem farm hem savaşı bir arada yaşayacağınız bu macerayı kesinlikle kaçırmayın. Hepinizi aramıza bekliyoruz.

Kayıt ve indirme: 

Pvp Serverler Hakkında

12.02.2015 yılında yayın hayatına başlayan pvp-serverler.org sitemiz öncelikli amacı metin2 pvp serverlerin nitelikli tanıtımının yapılması ve oyunculara ulaştırılmasıydı. Daha sonraları sadece Metin2 ile yetinmeyip hizmet yelpazesine Silkroad, Knight ve Counter Strike pvp serverlerinin tanıtımlarını da eklemiştir. Gelişen ve değişen pvp serverlere de ayak uydurarak kendini sürekli güncelleyen ve en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen sitemiz zaman içerisinde özellikle metin2 pvp serverlerin emek, zor, wslik, orta, tr tipi ve bol dönüşümlü olarak adlandırılan türlerininde tanıtımına imkan sağlamaktadır. Hep pvp server tanıtımından bahsettik, peki ya bu kadar mı sadece? Tabiki hayır, blogumuz ile başta metin2 pvp serverler olmak üzere pvp serverler hakkında sizler için rehber niteliğinde kaliteli içerikler üretiyoruz!

Pvp Serverler | Metin2 Pvp Serverler 2019 | Emek Serverler 2019 | Wslik Pvp Serverler 2019