Metin2

Metin2 oyunu GameForge çatısı altında geliştirilen, 2004 yılında piyasaya sürülen hızlı bir çıkışla yoluna devam eden ve 2006'da ise Türkiye'ye açılışı yapılan bir MMORPG oyunudur. Metin2 pvp serverlerin doğuşuna baktığımızda ise bir traji komik olay karşılıyor bizleri. GameForge'un internete yükleme yaparken dosyaları karıştırması sonucu oyunun asıl sistem dosyalarını yüklemesiyle metin2 pvp serverler piyasası doğmuştur. Bu durumu GameForge düzeltmekle uğraşmaması veya oyununun telif hakkını aramaması ise Metin2'yi yaşatmak ve akılda kalıcığını artırmak düşüncesini getiriyor akıllara. Günümüz için kıyaslarsak bu kararın isabetli olabileceğini söylenebilir şayet bugün metin2 pvp serverlerin oyuncu kitlesi orijinal oyuna göre kıyasladığımızda daha fazla oyuncusunun olduğu gözle görülebilir bir gerçek.

Metin2 Pvp Serverler

Metin2 pvp serverler sadece orijinalinden daha kolay olduğu için mi tercih edilmiştir? Tabiki hayır. Zevklerin tartışılmazlığı pvp serverler içinde geçerli olacak ki oyuncuların isteği doğrultusunda birbirinden farklı özelliklere sahip birçok pvp server çeşidi ortaya çıkmıştır. Örneğin metin2 pvp serverler için emek, zor, kolay, orta, wslik olarak adlandırılan birbirinden farklı özelliklere sahip çeşitleri bulunmaktadır.

Emek, Wslik ve Editsiz Pvp Serverler

Pvp serverlerin en büyük ve en güzel özelliği isteğe ve ihtiyaca göre kolayca şekillendirilebilmesidir. Bunu bir editör veya düzenleyici program sayesinde direkt olarak yapılamasada içeriğini kurcalayarak kodlama mantığını kolayca öğrenebilir ve istediğiniz şekilde ekleme, kaldırma, düzenleme gibi işlemleri yapabilirsiniz.

Pvp Serverler Hakkında

12.02.2015 yılında yayın hayatına başlayan pvp-serverler.org sitemiz öncelikli amacı metin2 pvp serverlerin nitelikli tanıtımının yapılması ve oyunculara ulaştırılmasıydı. Daha sonraları sadece Metin2 ile yetinmeyip hizmet yelpazesine Silkroad, Knight ve Counter Strike pvp serverlerinin tanıtımlarını da eklemiştir. Gelişen ve değişen pvp serverlere de ayak uydurarak kendini sürekli güncelleyen ve en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen sitemiz zaman içerisinde özellikle metin2 pvp serverlerin emek, zor, wslik, orta, tr tipi ve bol dönüşümlü olarak adlandırılan türlerininde tanıtımına imkan sağlamaktadır. Hep pvp server tanıtımından bahsettik, peki ya bu kadar mı sadece? Tabiki hayır, blogumuz ile başta metin2 pvp serverler olmak üzere pvp serverler hakkında sizler için rehber niteliğinde kaliteli içerikler üretiyoruz!

Pvp Serverler | Metin2 Pvp Serverler 2019 | Emek Serverler 2019 | Wslik Pvp Serverler 2019