Metin2 Zihinsel Savaşçı Rehberi

Metin2 pvp serverlerde en çok oynanan karakterlerden birisi de kuşkusuz ki savaşçılar. Bedensel savaşçılar, genellikle hızlı hareket ederek düz saldırılar yaparken, zihinsel savaşçılar düz saldırılar yerine skill saldırılarına ağırlık verirler. Çoğu pvp serverda Çift el savunması yapan oyuncular az olduğu için zihinsel savaşçılar oyuna 1-0 önde başlamaktadır. Peki, sağlam zihinsel savaşçı yapmak için neler lazım?

Öncelikle pvp serverde oynuyorsanız ve server wslik ise oyun içerisinde istediğiniz itemi kolayca elde edebilirsiniz. Zihinsel savaşçılarda oyun içerisinde skiller direkt olarak oyun tarafından Perfect yapılıyor ise, ws sırasında skill sıralamasını verelim. Öncelikle ‘’Güçlü Vuruş’’ ile başlıyoruz. Ardından sersemleyen karaktere önce en güçlü darbemiz olan ‘’Ruh Vuruşu’’nu kullanıyoruz. Ardından ‘’Güçlü Vuruş’’ ile geriye attığımız rakibe aynı anda ‘’Şiddetli Vuruş’’ skill ini atıyoruz. Böylece karşınızdaki rakip size saldırma sırası bulamadan yerle bir olacaktır. Ayrıca Perfect ‘’Güçlü Beden’’ skillinin defans dışında avantajı da karakterin yere düşmesini engellemektir.

Peki, karakterin itemleri nasıl olmalıdır?

Zihinsel savaşçılar kılıç yerine çift el silahlar kullanmalıdır. Çift el silahların büyü hasarı daha fazla olduğu için zihinsel savaşçılar daha sağlam darbeler yapabilir. 

Silah seçiminde ‘’Güneş Kılıcı’’ en iyi seçim olacaktır. Kılıcın efsunlarına gelecek olursak, öncelikle silah çift yarı insanlı olmalıdır. Yani, silahı çevirmeden önce efsunlar yapılmış olacak, ardından dönüştürülen iteme kendinden gelen yarı insan ile birlikte çift yarı insan efsunu olacaktır. Ardından, kritik vuruş efsununu getiriyoruz. Bu karakterin skilllerinin kritik işlemesini sağlayacaktır. 3. efsun olarak skiller ile oldukça haşır neşir olan karakterimiz için büyü hızı efsunu ekliyoruz. 4. efsun olarak sersemletme şansı eklemek, karşı tarafın kalkanında sersemlik bağışıklığı olsa dahi sersemletme şansınız olacaktır. 4. efsun olarak ise zehirleme şansı getirmek işinize yarayacaktır. Delici vuruş efsunu, zihinsel savaşçılar düz vuruş yapmadığı için pek bir alam ifade etmeyecektir. Bu yüzden delici vuruş efsununu getirmiyoruz. Taş seçimi olarak ise, ilk önce 1 adet karakter taşı, ardından öldürücü darbe aşı ve soğutma taşı ekliyoruz.

Diğer itemler ise, her karakter için aynı olacağı için genel efsunlara sahip takılar kullanabilirsiniz. Küpe seçiminde abanoz küpe kullanmak işinize daha çok yarayacaktır. 

Tarih: 29.09.2016      Okunma: 2505
Yorumlar
Mery Mt2
Diriliş Mt2
Rina Mt2 65-250 Metin2 Pvp Server
Hisar Mt2 65-250 Metin2 Pvp Server

Pvp Serverler Hakkında

12.02.2015 yılında yayın hayatına başlayan pvp-serverler.org sitemizin öncelikli amacı metin2 pvp serverlerin nitelikli tanıtımının yapılması ve oyunculara ulaştırılmasıdır. Gelişen ve değişen pvp serverlere de ayak uydurarak kendini sürekli güncelleyen ve en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen sitemiz zaman içerisinde özellikle metin2 pvp serverlerin emek, zor, wslik, orta, tr tipi ve bol dönüşümlü olarak adlandırılan türlerininde tanıtımına imkan sağlamaktadır. Hep pvp server tanıtımından bahsettik, peki ya bu kadar mı? Tabiki hayır, blogumuz ile pvp serverler hakkında rehber niteliğinde kaliteli içerikler sizleri bekliyor!

Metin2 Pvp Serverler | Emek Serverler 2020 | Orta Pvp Serverler 2020 | Wslik Pvp Serverler 2020