Metin2 You Senin Oyunun

Zorluk
:
Zor
E. tarihi
:
0000-00-00 00:00:00
Okunma
:
3215 okunma
Tıklanma
:
36 site tıklaması
Metin2 Pvp Serverler

Zor Metin2 Server: Metin2You Tanıtımı

Arkadaşlar saat geç oldu o yüzden kısa bir tanıtım yapıcam daha sonra vakit bulduğumda inşallah konuyu güncellerim. Paylaşacağım oyun bir aydır açık daha doğrusu 27 gündür açık testleri yapıldı. Şuan ikinci ayına girdi fakat iş yoğunluğumdan artık test aşamasında eksik kalıyorum bu yüzden oyunculara açtım. Pek bi sıkıntısı da kalmadı zaten oynanmaya hazır konumda.

Server çok fazla beklenti sağlanacak bir oyun değil 2010 yıllarında Metin2 offical server oynayanlar yada eski pvp serverleri bilenler için turkmetin2 tatında bir oyun. Kasması ve item yapması zor, tahminen yaş ortalaması 20 üstü oyuncular tarafından tutulacak bir oyun. Söylüyorum baştan bunları göze alarak yazımı okumaya devam edin. Herkezin +9 itemlerle 105 level olarak gezebileceği bir oyun değil. Burada amaç emek veren loncaların kapışması, savaşların itemlerin üstünlüğü ile bitmesi. Kısaca emek veren kazanır tarzında bir oyun olmasını amaçlıyorum. Oyun içinde genel alanlarla Mal kelimesinin dahi ban sebebi olduğu bir yönetime sahip yani başladınız item yaptınız ya ben ne yaptımda banlandım demeyin.

Kendimden bahsedeyim aslen bilgisayar programcılığı okumama rağmen şuan dizi ve tiyatro oyunculuğu yapıyorum. Kısaca tamamen hobi amaçlı açtığım bir oyun boş vakitlerimde sizin aranızda vakit geçirmek istediğim bu sebeple küfür konusuna özellikle değindim. Oyunun boş olması benim için hiç önemli değil en kötü giden para olur ama dostluk baki kalır.

Oyunun özelliklerine gelirsek bilenler için V5 - 40K Files;

1-105 Lv Arası ki dediğim gibi 105 olmak kolay olmıyıcak \
Beta itemler mevcut beta mapdan düşen itemler ile yapılabilir.
Razador Nemere gibi maplar ekli. Ben test ettim bi sıkıntı yok.
Efsunlar sabit değil, Artı basarken yanması sıkıntılı.
Taşları kendiniz düşürüyorsunuz. Azrail ve Beran Setau'dan Petler düşüyor 7 Günlük.
Droplar %150 Oranında sabit, Exp eventi sadece Resmi tatil ve Bayramlarda.
Günlük otomatik eventlerde Kostüm, Binek Sertifikası, Ay ışığı, Altıgen, F.Topu vs. Düşüyor.
Büyülü Metal markette bulunmuyor Bosslar ve 75 üstü metinlerde.
Biyalog görevleri aktif.
Kuşak sistemi aktif.
Kemer sistemi aktif.
Ölümcül irade yüzükleri Belirli bosslara ileride eklenicek.
Ep ile ekstra güç veren oyunda olmayan bişi satışı bulunmamakta.
Diğer bütün özellikler Metin2 TR ile birebir.
Catacombo , Kule sorunsuz gibi klasik sözlere gerek duymuyorum.
Lonca deposu, Simya , Enerji , 4 Depo aktif.


Kısaca sorunsuz emek verip bileğine güvenenler için bir oyun. Oyun hakkında tüm bilgiler Facebook, Forum ve Site Haberler bölümünde bulunmakta ve güncellenmekte. Haricinde sorunu sıkıntısı olan varsa hemen çözülsün diye RaidCall hesabı'da aktif. 7/24 İletişim için yakında Skype adresi de paylaşıcam fakat önce biraz oyuncu gelmesini bekliyorum. Sıralama da ilk 10 Kişi 90 ve üstü olduğunda otomatik Lonca Turnuvası gibi özellikler de açılacak. Şimdilik benden bu kadar dediğim gibi vaktim kısıtlı olduğundan düz bir anlatım da bulundum fakat TürkMMO ailesi için samimiyet başta gelir bende 2009 yılından beri bir TürkMMO üyesi olarak buna güveniyorum. İnşallah beğenirsiniz. Her türlü sorunu iletin ki bende düzenliyim.

Okuduğunuz için teşekkür eder hayırlı geceler dilerim...
Oski Yurek 

Pvp Serverler Hakkında

12.02.2015 yılında yayın hayatına başlayan pvp-serverler.org sitemiz öncelikli amacı metin2 pvp serverlerin nitelikli tanıtımının yapılması ve oyunculara ulaştırılmasıydı. Daha sonraları sadece Metin2 ile yetinmeyip hizmet yelpazesine Silkroad, Knight ve Counter Strike pvp serverlerinin tanıtımlarını da eklemiştir. Gelişen ve değişen pvp serverlere de ayak uydurarak kendini sürekli güncelleyen ve en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen sitemiz zaman içerisinde özellikle metin2 pvp serverlerin emek, zor, wslik, orta, tr tipi ve bol dönüşümlü olarak adlandırılan türlerininde tanıtımına imkan sağlamaktadır. Hep pvp server tanıtımından bahsettik, peki ya bu kadar mı sadece? Tabiki hayır, blogumuz ile başta metin2 pvp serverler olmak üzere pvp serverler hakkında sizler için rehber niteliğinde kaliteli içerikler üretiyoruz!

Pvp Serverler | Metin2 Pvp Serverler 2018 | Emek Serverler 2018 | Wslik Pvp Serverler 2018