Metin2 Serverlerde Artı Basmak

Bazı metin2 pvp serverler de artı basma işlemlerinde risk vardır bazılarında da 0 risk olmasından dolayı istediğiniz gibi basabilirsiniz herhangi bir taktik uygulamanıza gerek kalmadan işlem yapabilirsiniz ancak risk olan metin2 pvp serverlerde bir takım taktikler uygulamanız gerekebilir. Garanti değildir ancak sallama olarak yapmaktan da iyidir. Basacaksanız bu şekilde de denemenizi öneririz. Artı basılacak itemlerin yanı sıra birde yakılacak olan itemler de olması gerekli. Yakılacak olan eşyaların aşırı değerli olmasına gerek yok. Ancak yanacak olan eşyalar iteminiz için gerçekten işe yarayacak olan eşyalar olmalıdır. Sonrasında ise oyunun kalabalık olmadığı zamanlarda basmanız gerekmektedir. İteme artı basmadan önce yaşlı kadından şans sorgusu da yapın. Eğer düşük çıkarsa kesinlikle basmayın. Yüksekse de durmayın. Metin2 pvp serverler olduğu için itemin yanması pek görülmez.

İtem yanması olayından sıkıntı alıyorsanız kolay olan metin2 pvp serverlari tercih etmelisiniz aksi halde sürekli bu olayı yaşayarak sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Her ne kadar yukarıda verdiğimiz bilgilere uysanız da bazı şansız oyuncular her şekilde item yanmasına maruz kalıyor ve bu durum oyunu bırakmaya kadar gidebilmektedir. Daha fazla item yanması gibi bir durum yaşamak istemiyorsanız iteme artı basma konusunda sıkıntı yaşamayacağınız metin2 pvp serverleri tercih edebilirsiniz.

Tarih: 19.05.2017      Okunma: 1158
Yorumlar
Rina Mt2 65-250 Metin2 Pvp Server
Hisar Mt2 65-250 Metin2 Pvp Server

Pvp Serverler Hakkında

12.02.2015 yılında yayın hayatına başlayan pvp-serverler.org sitemizin öncelikli amacı metin2 pvp serverlerin nitelikli tanıtımının yapılması ve oyunculara ulaştırılmasıdır. Gelişen ve değişen pvp serverlere de ayak uydurarak kendini sürekli güncelleyen ve en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen sitemiz zaman içerisinde özellikle metin2 pvp serverlerin emek, zor, wslik, orta, tr tipi ve bol dönüşümlü olarak adlandırılan türlerininde tanıtımına imkan sağlamaktadır. Hep pvp server tanıtımından bahsettik, peki ya bu kadar mı? Tabiki hayır, blogumuz ile pvp serverler hakkında rehber niteliğinde kaliteli içerikler sizleri bekliyor!

Metin2 Pvp Serverler | Emek Serverler 2020 | Orta Pvp Serverler 2020 | Wslik Pvp Serverler 2020