Metin2 Serverlerde Artı Basmak

Bazı metin2 pvp serverler de artı basma işlemlerinde risk vardır bazılarında da 0 risk olmasından dolayı istediğiniz gibi basabilirsiniz herhangi bir taktik uygulamanıza gerek kalmadan işlem yapabilirsiniz ancak risk olan metin2 pvp serverlerde bir takım taktikler uygulamanız gerekebilir. Garanti değildir ancak sallama olarak yapmaktan da iyidir. Basacaksanız bu şekilde de denemenizi öneririz. Artı basılacak itemlerin yanı sıra birde yakılacak olan itemler de olması gerekli. Yakılacak olan eşyaların aşırı değerli olmasına gerek yok. Ancak yanacak olan eşyalar iteminiz için gerçekten işe yarayacak olan eşyalar olmalıdır. Sonrasında ise oyunun kalabalık olmadığı zamanlarda basmanız gerekmektedir. İteme artı basmadan önce yaşlı kadından şans sorgusu da yapın. Eğer düşük çıkarsa kesinlikle basmayın. Yüksekse de durmayın. Metin2 pvp serverler olduğu için itemin yanması pek görülmez.

İtem yanması olayından sıkıntı alıyorsanız kolay olan metin2 pvp serverlari tercih etmelisiniz aksi halde sürekli bu olayı yaşayarak sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Her ne kadar yukarıda verdiğimiz bilgilere uysanız da bazı şansız oyuncular her şekilde item yanmasına maruz kalıyor ve bu durum oyunu bırakmaya kadar gidebilmektedir. Daha fazla item yanması gibi bir durum yaşamak istemiyorsanız iteme artı basma konusunda sıkıntı yaşamayacağınız metin2 pvp serverleri tercih edebilirsiniz.

Ekleyen: dentrimal      Tarih: 19.05.2017      Okunma: 1110
 Paylaş
 Yorumlar

Pvp Serverler Hakkında

12.02.2015 yılında yayın hayatına başlayan pvp-serverler.org sitemiz öncelikli amacı metin2 pvp serverlerin nitelikli tanıtımının yapılması ve oyunculara ulaştırılmasıydı. Daha sonraları sadece Metin2 ile yetinmeyip hizmet yelpazesine Silkroad, Knight ve Counter Strike pvp serverlerinin tanıtımlarını da eklemiştir. Gelişen ve değişen pvp serverlere de ayak uydurarak kendini sürekli güncelleyen ve en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen sitemiz zaman içerisinde özellikle metin2 pvp serverlerin emek, zor, wslik, orta, tr tipi ve bol dönüşümlü olarak adlandırılan türlerininde tanıtımına imkan sağlamaktadır. Hep pvp server tanıtımından bahsettik, peki ya bu kadar mı sadece? Tabiki hayır, blogumuz ile başta metin2 pvp serverler olmak üzere pvp serverler hakkında sizler için rehber niteliğinde kaliteli içerikler üretiyoruz!

Pvp Serverler | Metin2 Pvp Serverler 2019 | Emek Serverler 2019 | Wslik Pvp Serverler 2019