Metin2 Pvplerde Şamanlar

Metin2 Pvp Serverler Canavarlara Daha Fazla Hasar Vermek

Emek, zor ve orta seviye metin2 pvp serverler içerisinde kasılmanız gerektiği zaman metinler ve canavarlardan kasılarak daha hızlı kazanabiliyorsunuz ancak canavarları öldürmek daha zor olunca ve çok öldürmek gerekince oyuncular metin2 pvp serverler içerisinde çok durması gerekiyor ancak oyuncu bu duruma dayanamıyor ve terk bile edebiliyor. Eğer sizde boss canavarlar ile karşılaştığınız zaman uzun süre vakit kaybediyorsanız ve kısa sürede metin2 pvp serverlerde canavarları öldürmek isterseniz dönüşüm kitabı kullanmalısınız. Her bir kitap sizi Grand Master seviyesine yaklaştıracak ve o seviyeye ulaştıktan sonra ruh taşı kullanmanız gerekecek. Bu şekilde metin2 pvp serverler de canavarları daha kısa sürede öldürebilirsiniz özellikle de can yenileyenleri.

Metin2 Pvp Şaman İle Güçlü Vuruş

55 seviye üstü olan bir şaman ile birlikte ejderha yardımı yeteneği ile kritik hasar verebilirsiniz ki kritik hasar normal hasara göre oldukça yüksek olmakla beraber olması beklenenden çok daha fazla hasar verecektir. Şaman ise o yeteneği ile daha çok kritik vuracaktır ancak bir de yeteneğini Grand Master seviyesine ulaştırmışsa her vurduğu kritik olacak ki bu da metin2 pvp içerisinde çok büyük önem arz ediyor. Bir kişi ile savaşırken aslında olmanız gereken güçten çok daha üst güçte vuruşlar yapmanız nedeni ile karşıdaki rakibi şaşırtarak kısa sürede işini halledebilirsiniz.

Pvp Serverlerdeki Oyunlar

Size önermiş olduğumuz tanıtım sitesi içerisinde pvp serverler vardır ancak hangi oyunlara ait oldukları  bilinmemektedir. En çok sevilen ve oynanan ilk pvp serverler metin2 oyununa aittir. Oyuna tamamen benzer veya alakasız olanları da bulabilirsiniz. Diğer popüler olan Counter Strike  pvp serverlerdir. Yıllara meydan okuyan grafik bakımından yıllarına göre çok iyi olduğu bilinen Counter Strike çok popüler olmasına karşılık 2016 yılında bile sevilerek hala oynanmaktadır. Birçok pvp serverleri ile tanıtım sitelerinde yer almaktadır. Eğer sizde sıkıntıları olmayan direkt olarak bağlabileceğiniz pvp serverleri arıyorsanız hemen tıklayarak bulabileceğiniz adrese yöneleceksinizdir.

Tarih: 10.09.2016      Okunma: 1610
Yorumlar
Diriliş Mt2
Rina Mt2 65-250 Metin2 Pvp Server
Hisar Mt2 65-250 Metin2 Pvp Server

Pvp Serverler Hakkında

12.02.2015 yılında yayın hayatına başlayan pvp-serverler.org sitemizin öncelikli amacı metin2 pvp serverlerin nitelikli tanıtımının yapılması ve oyunculara ulaştırılmasıdır. Gelişen ve değişen pvp serverlere de ayak uydurarak kendini sürekli güncelleyen ve en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen sitemiz zaman içerisinde özellikle metin2 pvp serverlerin emek, zor, wslik, orta, tr tipi ve bol dönüşümlü olarak adlandırılan türlerininde tanıtımına imkan sağlamaktadır. Hep pvp server tanıtımından bahsettik, peki ya bu kadar mı? Tabiki hayır, blogumuz ile pvp serverler hakkında rehber niteliğinde kaliteli içerikler sizleri bekliyor!

Metin2 Pvp Serverler | Emek Serverler 2020 | Orta Pvp Serverler 2020 | Wslik Pvp Serverler 2020