Metin2 Pvp Sitenize Facebook Online Destek Ekleyin

Merhabalar,

Metin2 pvp server sahiplerinin yaşadığı en büyük zorluklardan birisi şüphesiz oyuncuyu serverde tutmaktır. Bu vereceğim küçük bir eklenti ile sitenizin sağ alt kısmına online destek görevi gören facebook üzerinden oyuncularınızla veya ziyaretçileriniz ile iletişim kurabilecek ve akıllarına takılan sorulara yanıtlar bulup; oyununuza girmesini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda oyununuzun facebook sayfasını da geliştirmenizde de bir hayli faydası olacaktır. Eklentinin çalışır görünümü ise yukarıdaki şekildedir.

Facebook Canlı Destek Eklentisi Nasıl Çalışıyor?

Eklenti üzerinden mesaj gönderebilmek için ilk önce Facebook'a giriş yapmanız gerekmektedir. Giriş yaptıktan sonra doğrudan mesaj gönderebileceğiniz bir alan çıkacak ve buradan direkt olarak facebook sayfasına mesaj gönderebileceksiniz. Gönderilen mesajlar ise facebook sayfanızın mesajlar kısmına gelecektir.

Facebook Canlı Desteğin Avantajları

* Facebook üzerinden mesaj gönderildiği için ekstra hiçbir bilgi vermezsiniz. Nasıl ki facebook sayfasına mesaj gönderirsiniz mesaj geçmişinizde kaydolur sistem aynı şekilde çalışmaktadır.

* Sistemi kullanan pvp server sahipleri için; daha gerçekçi sonuçlara erişirsiniz kişiler isimlerini rastgele girerek sizleri yanıltamaz.

* Yukarıda gördüğünüz gibi Facebook sayfa adı ve beğenme butonu da çıktığı için oyun facebook sayfa beğenileriniz artar.

NOT: Eklentinin çalışabilmesi için Facebook sayfanızın mesaj gönderme özelliği açık olmalıdır!

Eklentinin Kurulumu

Linkten verdiğimiz dosyayı indirin ve sitenizin uygun kısmına < / body > etiketinin hemen üstüne yapıştırın. Scriptinizin footer.php gibi bir dosyası varsa buraya da yapıştırabilirsiniz. Daha sonra dosya içerisinde yer alan 'https://www.facebook.com/PvpServerlarRT/' aratın ve kendi sayfa URL'niz ile değiştirin.

İyi kullanımlar bol oyuncular!

Ekleyen: dentrimal      Tarih: 05.06.2017      Okunma: 975
 Paylaş
 Yorumlar

Pvp Serverler Hakkında

12.02.2015 yılında yayın hayatına başlayan pvp-serverler.org sitemiz öncelikli amacı metin2 pvp serverlerin nitelikli tanıtımının yapılması ve oyunculara ulaştırılmasıydı. Daha sonraları sadece Metin2 ile yetinmeyip hizmet yelpazesine Silkroad, Knight ve Counter Strike pvp serverlerinin tanıtımlarını da eklemiştir. Gelişen ve değişen pvp serverlere de ayak uydurarak kendini sürekli güncelleyen ve en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen sitemiz zaman içerisinde özellikle metin2 pvp serverlerin emek, zor, wslik, orta, tr tipi ve bol dönüşümlü olarak adlandırılan türlerininde tanıtımına imkan sağlamaktadır. Hep pvp server tanıtımından bahsettik, peki ya bu kadar mı sadece? Tabiki hayır, blogumuz ile başta metin2 pvp serverler olmak üzere pvp serverler hakkında sizler için rehber niteliğinde kaliteli içerikler üretiyoruz!

Pvp Serverler | Metin2 Pvp Serverler 2019 | Emek Serverler 2019 | Wslik Pvp Serverler 2019