Metin2 Pvp Serverler ve Simya

Metin2 Pvp Serverler Simya Sistemi

Simya adı üstünde sihir ile ilgili bir işlemdir. Karakterinizi geliştirmek için mistik güçlerin devreye girmesi simyayı ortaya çıkarmaktadır. Gerçek hayatta olduğu gibi oyunda da yer almaktadır. Simya bölgesine envanterde yer alan mavi butonla gidebiliyorsunuz. 30. Seviyeyi geçtikten sonra  simyacı olarak bilinen NPC karakterden her gün  görev alabiliyorsunuz. Ancak bu durum bazı metin2 pvp serverler içerisinde bu sayı artmış da olabilir azalmış da. Günde 3 kez ejderha taşı parçasını Cordragonise dönüştürebilirsiniz.  Bu parçayı dönüştürdükten sonra sağ tıkladığınız zaman 6 tane farklı ejderha taşından birisini alırsınız.

Bazı metin2 pvp serverler oyunun hafiflemesi nedeniyle bu tür  nesneleri oyundan kaldırabilir. Ancak yine de ne işe yaradıklarını açıklayalım.

Ejderha elması olarak gördüğünüz taş karakterinize zeka bonusu vermektedir. Zeka bonusu vermektedir. Zeka bonusuna karakterin ihtiyacı yoksa buza karşı bir koruma sağlamaktadır.

Ejderha yakutu taşı ise güce doyumsuz olan karakterler için. Güç bonusu vererek karakterin daha güçlü olmasını sağlar bir yandan da ateş saldırısı aldığınız zaman ateşe dayanıklılık sağladığından dolayı daha az hasar alırsınız.

Edjerha yeşimi   ise max sp bonusu vererek kasılan oyunculara  katkı sağlar.  Eğer geliştirilirse de oyunculara rüzgara karşı bir dayanıklılık sağlar.

Ejderha safiri taşı ise çeviklik bonusu verir eğer geliştirilirse toprağa karşı direnç kazandırıyor.

Pvp Serverlerde Çar Geliştirme

Oyuncuların orijinal oyundan pvp serverlere geçmesi ile kazandıkları rahatlık oyundan keyif almalarına neden olmaktadır.  Ancak hangi oyun olursa olsun yeni başlamanız nedeniyle bir eksiklik fark edecek ve  çarı geliştirmek isteyeceksiniz. Elbette hiç geliştirme yapmanız gerekmeyen pvp serverler var ancak eğer geliştirmeniz gerekiyorsa hızlıca nasıl geliştirilir birkaç ipucu verelim.

Oyunda görevler bulunuyorsa bu görevleri düzenli zamanlarda yaparsanız eşyaları elde etmiş olursunuz. Ancak düzenli olması gerekiyor bir günde 20 görev yapayım derseniz bunalabilirsiniz ancak 3 güne böldüğünüz zaman sizi yormayacaktır. Eşyaların + basma işlemleri de görevleri yaparken halledilmiş üzerine de bir de para biriktirmiş olursunuz. Bu şekilde hızlı bir ilerleme kaydedebilirsiniz ya da en kolayı olan bir loncaya katılarak kısa sürede üst sıralarda yer alın.

Tarih: 28.01.2017      Okunma: 1816
Yorumlar
Rina Mt2 65-250 Metin2 Pvp Server
Hisar Mt2 65-250 Metin2 Pvp Server

Pvp Serverler Hakkında

12.02.2015 yılında yayın hayatına başlayan pvp-serverler.org sitemizin öncelikli amacı metin2 pvp serverlerin nitelikli tanıtımının yapılması ve oyunculara ulaştırılmasıdır. Gelişen ve değişen pvp serverlere de ayak uydurarak kendini sürekli güncelleyen ve en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen sitemiz zaman içerisinde özellikle metin2 pvp serverlerin emek, zor, wslik, orta, tr tipi ve bol dönüşümlü olarak adlandırılan türlerininde tanıtımına imkan sağlamaktadır. Hep pvp server tanıtımından bahsettik, peki ya bu kadar mı? Tabiki hayır, blogumuz ile pvp serverler hakkında rehber niteliğinde kaliteli içerikler sizleri bekliyor!

Metin2 Pvp Serverler | Emek Serverler 2020 | Orta Pvp Serverler 2020 | Wslik Pvp Serverler 2020