Metin2 Pvp Omuz Kuşağı

Metin2 Pvp Serverler Omuz Kuşağı ve Özellikleri

Oyuncular metin2 pvp serverlerde ki karakterlerde sadece özelliklere değil dış görünüme de çok önem vermektedir. Zaten tüm güçlü ekipmanları toplamışken görüntüye önem vermeye başlamıştır. Oyuncu için metin2 pvp serverlerde dış görünüş ile diğer rakiplerin gözünü korkutmak daha zordur çünkü diğer oyuncular da aldıkları ekipmanlar ile kendisine güvenecektir. Ancak omuz kuşakları zırh ve silah gibi görünebildiğinden dolayı görüntü bakımından hoşunuza gidebilir. Bir nevi kostüm diyebiliriz. Ayıca metin2 pvp serverler olsun orijinal oyun olsun aldıktan sonra süresiz olarak kullanabilirsiniz. Henüz yeni gelen bir özellik diyebiliriz ki çoktan bir çok oyuncu metin2 pvp serverler de omuz kuşağını kullanmaya başladı.

Metin2 Pvp'de Kalkanlar

Oyuncuların kuşkusuz eksik etmeyeceği bir ekipman parçası olan kalkanlar bir o kadar da pahalıdır  metin2 pvp dışında. Kolay metin2 pvp adreslerine girerek en iyi kalkanı yani Titan Kalkanını ücretsiz olarak almak varken neden üretmek için onlarca malzeme bulmak ile uğraşasınız ki. Bu kalkan ile +9 basıldığı zaman +163 defans yapabilirsiniz ki zırh ile birlikte bu defans gücünü arttırarak en güçlü silahlara karşı bir üstünlük sağlamış olacaksınız. Ancak her yükseltme değerinde bir miktar yang değeri harcadığınızı unutmamanız gerek en son seviyeye ulaştırmak için 150 bin yang ödemek zorunda kalıyorsunuz ancak metin2 pvp içerisindeki ticarette satarken kalkanın masraflarının iki katına satabilirsiniz.

Pvp Serverler P2P Sorunu

Oyuncuların kısa süre önce fark etmesine rağmen aşırı derecede kullandıkları p2p açığında pvp serverler genelde büyük hasar alıyor. Oyuncu bu  açığı kullanarak bir yönetici ne yapıyorsa o fonksiyonları kendi pvp serverler karakterinde yapabiliyor ki bazı pvp serverler bu durumun farkında değilken bazıları fark ederek pvp serverler de bu açığı kapatmıştır. Bu şekilde pvp serverlerde hile yapabilmek mümkündür.  Normalde bir oyuncu GM kodları yazdığında işe yaramaz ancak açığı bir takım programlar ile kullanırken GM kodları yazılırsa kodlar tıpkı yönetici yazmış gibi işleyecektir.

Tarih: 30.10.2016      Okunma: 2067
Yorumlar
Mery Mt2
Diriliş Mt2
Rina Mt2 65-250 Metin2 Pvp Server
Hisar Mt2 65-250 Metin2 Pvp Server

Pvp Serverler Hakkında

12.02.2015 yılında yayın hayatına başlayan pvp-serverler.org sitemizin öncelikli amacı metin2 pvp serverlerin nitelikli tanıtımının yapılması ve oyunculara ulaştırılmasıdır. Gelişen ve değişen pvp serverlere de ayak uydurarak kendini sürekli güncelleyen ve en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen sitemiz zaman içerisinde özellikle metin2 pvp serverlerin emek, zor, wslik, orta, tr tipi ve bol dönüşümlü olarak adlandırılan türlerininde tanıtımına imkan sağlamaktadır. Hep pvp server tanıtımından bahsettik, peki ya bu kadar mı? Tabiki hayır, blogumuz ile pvp serverler hakkında rehber niteliğinde kaliteli içerikler sizleri bekliyor!

Metin2 Pvp Serverler | Emek Serverler 2020 | Orta Pvp Serverler 2020 | Wslik Pvp Serverler 2020