Metin2 PVP Nasıl Oynayabilirim

Metin2 PVP Nasıl Oynayabilirim?

Oyunu birçok kez duymuş olabilirsiniz çünkü oyunun 58 milyon aktif kullanıcısı vardı bu nedenle bir dönemin değil efsanevi bir oyun olan Metin2 şimdi oldukça boş bırakıldı. Metin2'nin yerini metin2 pvp aldı diyebiliriz. Birçok oyuncu metin2 pvp’nin çok farklı olduğunu düşünmektedir ancak yanılmaktadır. Daha önce metin2 oynayan birisi rahatlıkla metin2 pvp oynayabilir hatta önceden iyi oynuyorsa metin2 pvp daha kolay olduğu için oyunculuğu ile daha iyi itemlere sahip olunca daha iyi oynayacaktır. Oyunu oynayabilmek için metin2 pvp adresine gidip bir pvp server seçip ardından gerekli dosyaları indirdikten sonra kurulum işlemlerini yapmalısınız ancak dosyaları kurmadan indirmeden önce pvp server hakkında bulunan yerde metin2 pvp içinde neler olduğuna bakın eğer isteklerinizi karşılıyorsa indirin aksi halde oyuna girip sonradan olmadığını fark ederseniz zaman kaybınız fazla olacaktır.

Metin2 PVP Serverler Emek Serverler

Emek server dediğimiz zaman serverin üzerinde emek harcanmış diye düşünebilirsiniz ancak anlatılmak istenen bu değildir anlatılmak istenen metin2 pvp serverler içinden emek server türüne katılanların bu server içerisinde  emek göstermesi gerekecek aksi halde oyununu oynayamayacak. Emek göstererek ilerliyorsunuz ancak metin2 pvp serverler olduğunu da hissediyorsunuz yani yine yardımlar yapılmaktadır ama kolay metin2 pvp serverlere göre çok daha farklı bir zorluk seviyesi vardır bu nedenle burada tercih size kalmış oluyor oyun zevklerinize göre nasıl oynamak isterseniz o şekilde oynayabilirsiniz.

MT2 PVP Serverlerde Hile Yapan Var mı?

Metin2 TR oyunu için üretilmiş olan hack programları olsun hack dosyaları olsun mt2 pvp serverler için geçerli değildir çünkü baştan aşağı bir değişim olmasa da her mt2 pvp serverler kurucusu kendisine özel bir dosya ayarladığı için hile yapacak olan kişi öncelikle hackshield ile uğraşmalı ardından mt2 pvp serverlere özel bir hack programı hazırlamalı ancak hile yapma programına ulaşsa bile mt2 pvp serverlerin belli bir oyuncu kapasitesi vardır yani milyonlarca insan yok belli sayıda insan olduğu için hemen fark edilir ve oyundan bir daha girememek şartıyla banlanır.

Tarih: 05.08.2017      Okunma: 1033
Yorumlar
Rina Mt2 65-250 Metin2 Pvp Server
Hisar Mt2 65-250 Metin2 Pvp Server

Pvp Serverler Hakkında

12.02.2015 yılında yayın hayatına başlayan pvp-serverler.org sitemizin öncelikli amacı metin2 pvp serverlerin nitelikli tanıtımının yapılması ve oyunculara ulaştırılmasıdır. Gelişen ve değişen pvp serverlere de ayak uydurarak kendini sürekli güncelleyen ve en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen sitemiz zaman içerisinde özellikle metin2 pvp serverlerin emek, zor, wslik, orta, tr tipi ve bol dönüşümlü olarak adlandırılan türlerininde tanıtımına imkan sağlamaktadır. Hep pvp server tanıtımından bahsettik, peki ya bu kadar mı? Tabiki hayır, blogumuz ile pvp serverler hakkında rehber niteliğinde kaliteli içerikler sizleri bekliyor!

Metin2 Pvp Serverler | Emek Serverler 2020 | Orta Pvp Serverler 2020 | Wslik Pvp Serverler 2020