Metin2 Pvp + Basma

Metin2 Pvp Serverler Güneş Kılıcı

Metin2 oyununda savaşçı karaktere ait olmakla beraber en güçlü kılıç diyebiliriz. Bu kılıcı  metin2 pvp serverler içerisinde herhangi bir ücret ödemeden alabilirken NPC tarafından satılmayan bu kılıcı orijinalde üretmek için haftalarca üretmek için uğraşacaksınız çünkü istenen malzemeleri bulmak ölüm işi. Bu gibi uzun süreli uğraşmalar bir kenara bırakılırsa metin2 pvp serverler içerisinde direk olarak silah ile savaşmaya başlayabilirsiniz. Emek metin2 pvp serverler içerisinde direkt olarak verilmeyebilir ancak wslik metin2 pvp serverler için bu durum mümkün kılınmıştır. 87 ile 105 seviye arasında alınabilecek bu kılıcı zaten metin2 pvp serverler içerisinde son seviyeden başlanıldığı için oyuna başlandığı an alınabilir. Ancak savaşçı karakterine aittir ve +9 basıldığı zaman 417 ile 498 arası hasar verecektir.

Metin2 Pvp  + Basmak

Oyunda kullanılan eşyalar ilk satın alındığında veya ilk olarak üretildiği zaman +0 olarak envanterinizde yerini alır zamanla geliştirmek istediğiniz zaman bu olaya + basmak denir. +9‘a kadar basılabilir. Yani kullandığınız eşyayı 9 seviye olarak düşünülebilir. Ancak metin2 pvp içerisinde silahlar size +9 olarak verilebilir ki genelde son seviye olarak başlıyorsanız bu durum oldukça sık görülür ancak ilk seviyeden başlıyorsanız tüm görevleri ve + basma işlemleri size kalıyor gibi gözüküyor ancak metin2 pvp farkına vardıracak kolaylıklarda olmayacak değil.

Virüssüz Pvp Serverler

Oyuncuların bilgisayarlarına orijinal oyunu yükledikten sonra yüklemesi gereken bir takım pvp serverlere ait dosyalar bulunmaktadır. Aksi halde zaten pvp serverlere bağlanması mümkün değildir ancak her pvp serverleri açan kişi virüssüz yayın yapmadığından yani pvp serverleri kurarken kullandığı dosyalar virüslü mü diyerekten kontrol etmediği için kendi bilgisayarınıza pvp serverler aracılığı ile virüs buluşma olasılığı vardır ki bu durumda yapmanız gereken tek şey pvp serverleri silmek olmayacak çünkü bu yetersiz bir durumdur. Format atmanız dışında yapabileceğiniz sistem geri yükleme ve varsa bir yedeğiniz yedeği baştan yüklemek olacak ki tavsiye edilen format olacaktır.

Tarih: 16.09.2016      Okunma: 1671
Yorumlar
Diriliş Mt2
Rina Mt2 65-250 Metin2 Pvp Server
Hisar Mt2 65-250 Metin2 Pvp Server

Pvp Serverler Hakkında

12.02.2015 yılında yayın hayatına başlayan pvp-serverler.org sitemizin öncelikli amacı metin2 pvp serverlerin nitelikli tanıtımının yapılması ve oyunculara ulaştırılmasıdır. Gelişen ve değişen pvp serverlere de ayak uydurarak kendini sürekli güncelleyen ve en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen sitemiz zaman içerisinde özellikle metin2 pvp serverlerin emek, zor, wslik, orta, tr tipi ve bol dönüşümlü olarak adlandırılan türlerininde tanıtımına imkan sağlamaktadır. Hep pvp server tanıtımından bahsettik, peki ya bu kadar mı? Tabiki hayır, blogumuz ile pvp serverler hakkında rehber niteliğinde kaliteli içerikler sizleri bekliyor!

Metin2 Pvp Serverler | Emek Serverler 2020 | Orta Pvp Serverler 2020 | Wslik Pvp Serverler 2020