Mavi Ejderha Zırhı Nedir

Metin2 Pvp Serverler Mavi Ejderha Zırhı Nedir?

Öncelikle bu eşyayı metin2 pvp serverler içerisinde sadece Ninja karakteri kullanabilir ki bu ürün NPC tarafından satılmaz. Kıyafeti giyen daha doğrusu metin2 pvp serverler içerisinde Ninja bu zırhı giydiği zaman 3 tane boş yuva olduğunu görecektir. Tüm nesnelere 3 işlenmiş cevher eklenebildiğini biliyor olmalısınız. Ayrıca metin2 pvp serverler içerisinde farklılık gösterebilir ancak bu zırha eklenebilecek taşlar sınırlıdır. Yani istediğiniz taşı eklemek gibi bir lüksünüz yoktur. Aksi halde zaten oyun içerisinde kargaşa oluşacak ve her oyuncu çıkabileceği en üst seviyede olacak. Zırhın seviyesi ise 80 ile 90 arasındadır ki bu sadece standart verilerdir, metin2 pvp serverler içerisinde nasıl olacağı bilinemez farklılık gösterir.

Metin2 Pvp Mavi Ejderha Zırhını Nasıl Elde Ederim?

Biyolog görevlerinden tanıyacağınız ve metin2 pvp içerisinde de sık sık göreceğiniz Seon-Pyeong adındaki NPC‘ye bir tane +9 siyah rüzgar takımı, 3 tane ejderha pulu, 4 tane de ejderha pençesi ve son olarak da 200 bin yang götürerek 1 tane mavi ejderha süiti alabilirsiniz. Bu karaktere bu eşyalar ve para ile gelince kısa sürede elinizde olacak bu zırh birçok oyuncunun en çok hoşuna giden Ninja zırhıdır. Duruşu bakımından ince ve zayıf durması Ninja karakteri ile alakalı bir durum olmasından kaynaklanmaktadır. Herhangi bir sandık veya metin taşından çıkması gibi bir durum söz konusu değildir bu nedenle arama yapmanıza gerek yok.

Pvp Serverler Hamachi Nedir ?

Çok farklı amaçlar için kullanabilecek olan hamachi programı pvp serverler içinde oyuncuların sunucuya bağlanabilmesi için kullanılan ilginç bir pvp serverler ile ilgili programdır. İsterseniz bu program sayesinde iş yerindeyken evdeki bilgisayarınıza bağlantı sağlayabilirsiniz. Eğer arkadaşlarınız varsa bu program sayesinde sanki aynı ağ üzerinde gibi oyun oynayabilirsiniz. Sunucu da burada devreye girmektedir. Tüm oyuncular sanki aynı ağ üzerinden bağlanıyor olarak oyuna giriş yapıyor. Aksi halde her oyuncunun kendi ağı farklıdır.

Tarih: 14.09.2016      Okunma: 1681
Yorumlar
Rina Mt2 65-250 Metin2 Pvp Server
Hisar Mt2 65-250 Metin2 Pvp Server

Pvp Serverler Hakkında

12.02.2015 yılında yayın hayatına başlayan pvp-serverler.org sitemizin öncelikli amacı metin2 pvp serverlerin nitelikli tanıtımının yapılması ve oyunculara ulaştırılmasıdır. Gelişen ve değişen pvp serverlere de ayak uydurarak kendini sürekli güncelleyen ve en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen sitemiz zaman içerisinde özellikle metin2 pvp serverlerin emek, zor, wslik, orta, tr tipi ve bol dönüşümlü olarak adlandırılan türlerininde tanıtımına imkan sağlamaktadır. Hep pvp server tanıtımından bahsettik, peki ya bu kadar mı? Tabiki hayır, blogumuz ile pvp serverler hakkında rehber niteliğinde kaliteli içerikler sizleri bekliyor!

Metin2 Pvp Serverler | Emek Serverler 2020 | Orta Pvp Serverler 2020 | Wslik Pvp Serverler 2020