Knight Online

Knight Online nam-ı diğer Night 2003 yılında piyasaya sürülmüştür ve aynı yılda Türkiye'ye gelmiştir. Oyuncular tarafından çok beğenilen ve çok büyük kitlelere ulaşan bu başarılı oyunun güzel günleri çok sürmemiştir. Çok değil yalnız 4 yıl sonra yoğun istek üzerine yüksek saldırılar almış ve bu saldırılar sonucunda oyunun dosyaları ele geçirilmiştir. Böylece knight için de pvp serverler dönemi başlamıştır.

Son dönemlerde Knight'ın Steam'a geçmesi ve yeni sunucunun açılmasıyla eski günlerine dönmek istemiştir. Bunu bir nebzede olsa başarmış olsa da günümüz şartlarında yeni bir sunucudan daha fazlasını yapmaları gerekmektedir. Sizde takdir edersinizki internet çağındayız ve imkanlar 2003'lü yıllara göre kat kat daha fazlayken aynı yerde sayıklamak ne kadar eskiye götürebilir tartışma konusu.

Knight Private Server

Her pvp server türünde olduğu gibi Knight'ta da private serverler tek tip kalmamış oyuncuların isteğine göre geliştirilmiştir. Bunun üzerine PK, Ardream, Mage, Zor, Orta ve Kolay gibi knight private server çeşitleri ortaya çıkmıştır.

Knight Pvp Serverler

Knight pvp serverlerinin en büyük ve en güzel özelliği isteğe ve ihtiyaca göre kolayca şekillendirilebilmesidir. Bunu bir editör veya düzenleyici program sayesinde direkt olarak yapılamasada içeriğini kurcalayarak kodlama mantığını kolayca öğrenebilir ve istediğiniz şekilde ekleme, kaldırma, düzenleme gibi işlemleri yapabilirsiniz.

Pvp Serverler Hakkında

12.02.2015 yılında yayın hayatına başlayan pvp-serverler.org sitemiz öncelikli amacı metin2 pvp serverlerin nitelikli tanıtımının yapılması ve oyunculara ulaştırılmasıydı. Daha sonraları sadece Metin2 ile yetinmeyip hizmet yelpazesine Silkroad, Knight ve Counter Strike pvp serverlerinin tanıtımlarını da eklemiştir. Gelişen ve değişen pvp serverlere de ayak uydurarak kendini sürekli güncelleyen ve en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen sitemiz zaman içerisinde özellikle metin2 pvp serverlerin emek, zor, wslik, orta, tr tipi ve bol dönüşümlü olarak adlandırılan türlerininde tanıtımına imkan sağlamaktadır. Hep pvp server tanıtımından bahsettik, peki ya bu kadar mı sadece? Tabiki hayır, blogumuz ile başta metin2 pvp serverler olmak üzere pvp serverler hakkında sizler için rehber niteliğinde kaliteli içerikler üretiyoruz!

Pvp Serverler | Metin2 Pvp Serverler 2019 | Emek Serverler 2019 | Wslik Pvp Serverler 2019