Karakter Değiştirme Yüzüğü

Karakter Değişme Yüzüğü Nedir?

Orijinal oyunda bu durum çok aranan bir durumdur. Karakter değişme yüzüğü sayesinde herhangi bir sıkıntı yaşamadan istediğiniz karakteri kullanabiliyorsunuz. Birçok metin2 pvp serverler de yok ancak olanları da hemen aşağıdaki linkten bulabilirsiniz. Gerçekten önemli bir özellik çünkü oyuncular çok çabuk sıkılıp bir süre sonra başka bir karakteri kullanmak istiyor ancak bu kadar kolay olmuyor. Bu durumda yapması gereken sadece bir yüzük kullanarak karakteri değiştirmek oluyor. Ancak unutmayın karakter değiştiği zaman da tüm skiler sıfırlanacak en baştan düzmek zorunda kalacaksınız. Bazı metin2 pvp serverler de bu durum farklı oluyor hiçbir eksiklik olmadan istediği karaktere geçebiliyor. Bazılarında ise 300 400 tane zen fasulyesi ve 100 tane ruh taşı isteyen metin2 pvp serverler de var. Karakter değişimi bazı adreslerde farklı olabiliyor.

Pvp Serverler Siyah Çelik

Pvp serverler içerisinde oyunda farklılıklar olabiliyor. Bazı canavarlar nerede bu konuda değişiklikler olabiliyor. Bazı itemler farklı NPC karakterler de oluyor. Bazı itemler farklı canavarlardan düşüyor. Bu konuda pvp serverlerde genel olarak siyah çelik çok önemli bir itemdir ve yüksek ücretlere satın alınabilir. +0 olunca 66 level , +1’ i 66 level , + 2’ si 66 , +3’ ü 67 level , +4’ ü 67 level , +5’ i 68 level + 6 ‘ sı 68 level + 7’ si 69 level + 8’ i 69 level ve +9’u dokuzu 70 seviyedir. Siyah çelik itemini en son +9 yapmak isterken sizden beyaz inci isteyecektir. Tabi her + basma işleminde farklı bir şey isteyecektir.

Peki nerden buluruz bu itemi derseniz tabi ki sürgün mağarasında bulunan cadıdan düşürebilirsiniz. Doksan seviyeyi geçmiş olan metin taşlarından da düşme ihtimali vardır. Bin savaşçı karakterinden de düşebilir. Bu karakter de devler diyarında bulunur ancak adından da anlaşılacağı gibi hiç kolay değil. Eğer kesmek istiyorsanız yüksek ortalamaya sahip zehir kılıcı ve dolunay kullanmalısınız. Zehirleme gerçekten önemli bir efsundur sürekli hasar almasına neden olur.

Ekleyen: dentrimal      Tarih: 14.05.2017      Okunma: 2373
 Paylaş
 Yorumlar

Pvp Serverler Hakkında

12.02.2015 yılında yayın hayatına başlayan pvp-serverler.org sitemiz öncelikli amacı metin2 pvp serverlerin nitelikli tanıtımının yapılması ve oyunculara ulaştırılmasıydı. Daha sonraları sadece Metin2 ile yetinmeyip hizmet yelpazesine Silkroad, Knight ve Counter Strike pvp serverlerinin tanıtımlarını da eklemiştir. Gelişen ve değişen pvp serverlere de ayak uydurarak kendini sürekli güncelleyen ve en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen sitemiz zaman içerisinde özellikle metin2 pvp serverlerin emek, zor, wslik, orta, tr tipi ve bol dönüşümlü olarak adlandırılan türlerininde tanıtımına imkan sağlamaktadır. Hep pvp server tanıtımından bahsettik, peki ya bu kadar mı sadece? Tabiki hayır, blogumuz ile başta metin2 pvp serverler olmak üzere pvp serverler hakkında sizler için rehber niteliğinde kaliteli içerikler üretiyoruz!

Pvp Serverler | Metin2 Pvp Serverler 2019 | Emek Serverler 2019 | Wslik Pvp Serverler 2019