Hangi Pvp Serverlerde Oynamalıyım

Hangi Pvp Serverlerde Oynamalıyım?

Bu soru yeni başlayacak olanlar da uzun süredir oynayanlarda sorabilmektedir. Uzun süre oynayanlar daha öncesinden oynadığı serveri beğenmemiş olabilir bu nedenle  hangisinden başlayacağı konusunda tavsiye arayabilir.

Oyuncuların akın akın katıldığı sererler arasında  editsiz emek pvp serverler ve editsiz wslik pvp serverler yer almaktadır. Nedeni ise oyunun para ile ilerlememesinden kaynaklanmaktadır. Yani parayı veren düdüğü çalmıyor bu nedenle oyuncular da kendilerine göre bir yöntem bir strateji uygulayarak oyunda ilerlemenin yollarını armaya başlıyor bir süre sonra da gelişmeye başlıyor. Yani her parayı veren ilerleme almıyor editsiz bu tür pvp serverler içerisinde. Bu durumda parasız oynamayı seven verdikleri emeklerin karşılığını almayı sevdiği için tercihleri bu şekilde oluyor.

Editli Metin2 Pvp Serverler

Editli  neredeyse dilimize bu şekilde girecek olan bir kelime oldu. Düzenlenmiş olan değiştirilmiş olan metin2 pvp serverler için kullanılan bu terim oyunun baştan aşağı olmasa da bir takım değişiklikler yapıldığını ifade etmektedir. Giriş yaptığınız zaman oyunda ilerlemek çok basit olacaktır eğer zorluk derecesinde zor veya orta filan yazmıyorsa kısa bir süre içerisinde çok üst düzey bir çara sahip olabilirsiniz ancak işin kötü tarafı herkesin böyle bir çara sahip olması oluyor. Yani eğer editli ve kolay metin2 pvp serverler içerisinde oynayacaksanız tamamen eğlencesine oynamanız gerekmektedir. Aksi halde oynadığınız oyundan keyif alamazsınız. Yani canınız sıkıldığı zaman girip istediğiniz eşyaları deneyip keyfinize bakabilirsiniz ancak süreklilikte sıkıcı olacaktır.

Emek Metin2 Pvp Serverler

Emek metin2 pvp serverler en çok sevilen serverler arasında yer almaktadır. Birçok oyuncu bu şekilde adreslere girerek kendi çarını geliştirmek için çabalıyor. Burada para sahibi olmak önem arz etmez birçok emek serverde ancak yine de paranın etkisi önemsenmeyecek gibi değildir. Parayı verdikten sonra bir anda önünüze geçmesi imkansızdır. Oyunda ilerleme kaydetmiş olabilir ancak emek vermesi her zaman gereken bir durum olarak kalıyor. Eğer emek vermezse de verdiği paralar boş yere giden paralar olmaktadır.

Tarih: 26.01.2017      Okunma: 1678
Yorumlar
Rina Mt2 65-250 Metin2 Pvp Server
Hisar Mt2 65-250 Metin2 Pvp Server

Pvp Serverler Hakkında

12.02.2015 yılında yayın hayatına başlayan pvp-serverler.org sitemizin öncelikli amacı metin2 pvp serverlerin nitelikli tanıtımının yapılması ve oyunculara ulaştırılmasıdır. Gelişen ve değişen pvp serverlere de ayak uydurarak kendini sürekli güncelleyen ve en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen sitemiz zaman içerisinde özellikle metin2 pvp serverlerin emek, zor, wslik, orta, tr tipi ve bol dönüşümlü olarak adlandırılan türlerininde tanıtımına imkan sağlamaktadır. Hep pvp server tanıtımından bahsettik, peki ya bu kadar mı? Tabiki hayır, blogumuz ile pvp serverler hakkında rehber niteliğinde kaliteli içerikler sizleri bekliyor!

Metin2 Pvp Serverler | Emek Serverler 2020 | Orta Pvp Serverler 2020 | Wslik Pvp Serverler 2020