Hamachi Pvp Server Kurmak

Metin2 Pvp Serverler Kolay Kasılma Şansı

Oyuncuların en seveceği özellik bu olsa gerek ki harcadıkları yangları ve ejder paralarını kolayca geri kazanabileceğini bildiği zaman gönül rahatlığı ile nesne market içerisinden alışveriş yapabilecek oyuncu. Ancak bunu sadece metin2 pvp serverler içerisinde yapabileceğinizi unutmamalısınız. Orijinal oyun içerisinde kesinlikle kasılma pvp serverlere göre zordur. Oyuncu sayısı fazla olunca ve herkes neredeyse 2 – 3 yıldır oynadığı için ilerlemek konusunda sıkıntı çekeceğinizin garantisi yoktur ancak genelde şikayetler bu yöndedir. Kolayca kasılabileceğiniz ve aynı zevki alabileceğiniz metin2 pvp serverler varken boş yere risk almaya gerek yok. Başladığınız bir hesabı bırakıp en baştan başlamak sıkıcı gelebilir. Bu nedenle metin2 pvp serverleri oynamak isterseniz sitemizi incelemeniz sizler için yeterli olacak.

Metin2 Pvp Muho Nedir ?

Oyuncular yeni başlıyor veya daha önce duymadı ise bu tür kısaltmaları bilmemesi gayet normaldir. Oyun içerisindeki sohbetlerde veya herhangi bir  metin2 pvp tanıtımı içerisinde ‘’ çelik muho ‘’ var yazısını görebilir. Muho öncelikle muharebe kılıcı olarak bilinir. Bu tür kılıçları metin2 pvp içerisinde farklı yerlerde olabilir ancak editsiz ise kızıl ormanda bulacağınız metin taşlarını kırarak edinebilirsiniz. Bazen boss sandıkların içinden de muho edinmeniz mümkündür. Ancak bu boss yaratıklar dokuz kuyruk, alev kralı veya daha yüksek bosslar olmalı.

Pvp Serverleri Hamachili Olarak Kurmak

Daha çok metin2 oyunu için görebileceğiniz pvp serverler de hamachili olarak kurmak aslında normal pvp serverler kurmaya göre daha uzun sürecektir. Normal pvp serverleri kurduktan sonra ekstradan bir de hamachi programını kurarak onun ayarlarını yapmanız gerekiyor ki biraz zahmet gerektiren bir işlemdir. İsterseniz de hamachisiz olarak pvp serverler kurmanız mümkündür ancak faydası var mıdır ? Elbette bu kadar zahmet çekmenize karşılık hamachili olarak kurmanızın normal pvp serverler kurmanıza göre fiyat yönünden bir faydası olacaktır.

Tarih: 12.09.2016      Okunma: 1644
Yorumlar
Rina Mt2 65-250 Metin2 Pvp Server
Hisar Mt2 65-250 Metin2 Pvp Server

Pvp Serverler Hakkında

12.02.2015 yılında yayın hayatına başlayan pvp-serverler.org sitemizin öncelikli amacı metin2 pvp serverlerin nitelikli tanıtımının yapılması ve oyunculara ulaştırılmasıdır. Gelişen ve değişen pvp serverlere de ayak uydurarak kendini sürekli güncelleyen ve en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen sitemiz zaman içerisinde özellikle metin2 pvp serverlerin emek, zor, wslik, orta, tr tipi ve bol dönüşümlü olarak adlandırılan türlerininde tanıtımına imkan sağlamaktadır. Hep pvp server tanıtımından bahsettik, peki ya bu kadar mı? Tabiki hayır, blogumuz ile pvp serverler hakkında rehber niteliğinde kaliteli içerikler sizleri bekliyor!

Metin2 Pvp Serverler | Emek Serverler 2020 | Orta Pvp Serverler 2020 | Wslik Pvp Serverler 2020