Eski USKO Tarzı 1299 Zor ve Tecrübe

Zorluk
:
Zor
E. tarihi
:
0000-00-00 00:00:00
Okunma
:
6652 okunma
Tıklanma
:
469 site tıklaması
Knight Pvp Serverler

Zor Knight Server: Tekno KO Tanıtımı

Skiller %99 Oranla çalışmaktadır.Ice 80 skili , Bütün okçu skilleri , master skilleri , light 80 skili gibi efektleri usko'da olduğu gibidir.

Krowaz itemleri +1 olarak , Krowaz Zone'den temin edebilirsiniz.Krowaz Zone girmek için +70 üstü olmanız gerekir.
Bifrost bulunmaktır.Bifrostta uniq itemlerin +0'larını temin edebilirsiniz.
Dark Land bulunmaktadır.JR itemlerini (Heros Valor , Lego Band , Hoowling Rooster +0) gibi temin edebilirsiniz.
Bosslar usko zorluktadır.CZ'de keserken göreceksiniz.Drop oranları uskoya yakındır.
Exp tablosu USKO'daki gibidir.Fakat monster'lardan Usko'dan 20 - 30 kat daha exp vermektedir.Kasmanız sizi çok zorlamayacaktır.Slotlar genişletilmiş magelere özel slotlar oluşturulmuştur.

Orjinal Client kullanırsanız bütün zoneleri sorunsuz oynarsınız.

Gerçekten tat alarak , emeğinizi vererek oynacağız Uzun ömürlü ve sürekli bakım yapılan bir serverdir.

70 Questlerini , Eslantta 70 quest monsterlarından temin edebilirsiniz.Troll ailesinden ve diğer monsterlardan shell setlerinizi , itemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Alışdığın dışında bir serverdir.Kesinlikle uzun ömürlü olması için açılmıştır.Sürekli yapılacak olan eventlerimiz ile oyunu canlı tutmaya çalışmaktayız.

Edit itemler yoktur.Sadece usko'da olduğu gibi pus itemleri satılmaktadır(Trina,Valkyrie,SC gibi..)

Adminlerimiz sürekli kontrol etmektedir.Hile'ye asla izin verilmemektedir.


Eksiklerimiz olduğunu kabul ediyoruz , ama bir çok server'da göremeceğizin şeyleri sizlere vermek için çalışıyoruz.Çalışmayan NPC'ler , Skiller , Buglar bunları gidermek için her gün çalışmaktayız.

Başlangıç itemleri , ezik +8 item ve takılardır.

Pvp Serverler Hakkında

12.02.2015 yılında yayın hayatına başlayan pvp-serverler.org sitemiz öncelikli amacı metin2 pvp serverlerin nitelikli tanıtımının yapılması ve oyunculara ulaştırılmasıydı. Daha sonraları sadece Metin2 ile yetinmeyip hizmet yelpazesine Silkroad, Knight ve Counter Strike pvp serverlerinin tanıtımlarını da eklemiştir. Gelişen ve değişen pvp serverlere de ayak uydurarak kendini sürekli güncelleyen ve en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen sitemiz zaman içerisinde özellikle metin2 pvp serverlerin emek, zor, wslik, orta, tr tipi ve bol dönüşümlü olarak adlandırılan türlerininde tanıtımına imkan sağlamaktadır. Hep pvp server tanıtımından bahsettik, peki ya bu kadar mı sadece? Tabiki hayır, blogumuz ile başta metin2 pvp serverler olmak üzere pvp serverler hakkında sizler için rehber niteliğinde kaliteli içerikler üretiyoruz!

Pvp Serverler | Metin2 Pvp Serverler 2019 | Emek Serverler 2019 | Wslik Pvp Serverler 2019