En büyük SW bizim SW.

Zorluk
:
120 Cap
E. tarihi
:
0000-00-00 00:00:00
Okunma
:
4222 okunma
Tıklanma
:
61 site tıklaması
Silkroad Pvp Serverler

120 Cap Silkroad Server: Free Silk | 120 Cap | 14d | ViPSrO Online Tanıtımı

Free Silk | 120 Cap | 14d | ViPSrO Online

Silkroad PvP Server ViPSrO Online

* Açılışta 1m free silk hesabınıza otomatik olarak yüklenmektedir. Ayrıca oyunda kaldığınız her saat başına silk kazanabilirsiniz. Yaptığınız PvP'lerde kestiğiniz her oyuncudan ve kestiğiniz uniquelerden Silk Scroll düşürebilirsiniz..


* Akademi kasılabilmesi için başlangıç seviyesi 1 leveldir.
Kasmak istemeyen ve direk 120 level başlamak isteyenler Mangyanglardan toplayacakları 25 ViP Coin ile Jangan Power Level NPC'den 120 level scrolu alarak 120 level olabilirler..
Farm yapmakla uğraşmak istemeyen oyuncular yine 50 ViP Coin ile aynı NPC'den 1m SP Scrolu alarak farmı tamamlayabilir.. Böylelikle 120 FF char yapmanız 5 dk sürmeyecektir.
Click here to enlarge

* Açılışta 14d +8 itemleriniz otomatik olarak yüklenir. Şayet farklı item isterseniz Jangan 14d NPC'den alabilirsiniz.

* Server açılış tarihi 15 Ekim 2011 ve şu ana kadar geliştirilen bütün itemler datalara eklenmiştir.

Click here to enlarge

* Kervan sistemi yenilenmiştir.
* Job War sistemi geliştirilmiştir.
* constantinapolis FW açılmıştır.

Click here to enlarge

* Android telefonlar için ilk Silkroad uygulaması ViPSrO aktif edilmiştir.. 7/24 otomatik olarak kredi kartınızdan yada Paypal hesabınızdan oyuna bağış yaparak silk yada item alabilirsiniz.
Click here to enlarge

* Eğlencenin tadını kaçıran bilindik bütün buglar fixlenmiştir.

Yüksek performans sunucumuzda, kapanmama garantili, keyifli ve eğlenceli saatler geçirmenizi dileriz.

Pvp Serverler Hakkında

12.02.2015 yılında yayın hayatına başlayan pvp-serverler.org sitemiz öncelikli amacı metin2 pvp serverlerin nitelikli tanıtımının yapılması ve oyunculara ulaştırılmasıydı. Daha sonraları sadece Metin2 ile yetinmeyip hizmet yelpazesine Silkroad, Knight ve Counter Strike pvp serverlerinin tanıtımlarını da eklemiştir. Gelişen ve değişen pvp serverlere de ayak uydurarak kendini sürekli güncelleyen ve en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen sitemiz zaman içerisinde özellikle metin2 pvp serverlerin emek, zor, wslik, orta, tr tipi ve bol dönüşümlü olarak adlandırılan türlerininde tanıtımına imkan sağlamaktadır. Hep pvp server tanıtımından bahsettik, peki ya bu kadar mı sadece? Tabiki hayır, blogumuz ile başta metin2 pvp serverler olmak üzere pvp serverler hakkında sizler için rehber niteliğinde kaliteli içerikler üretiyoruz!

Pvp Serverler | Metin2 Pvp Serverler 2019 | Emek Serverler 2019 | Wslik Pvp Serverler 2019