Emek Serverin Adresi budur !!!

Zorluk
:
110 Cap
E. tarihi
:
0000-00-00 00:00:00
Okunma
:
4217 okunma
Tıklanma
:
189 site tıklaması
Silkroad Pvp Serverler

110 Cap Silkroad Server: UltimateSro 110 Cap Fre silk Tanıtımı

\

\

Facebook : 
Merhaba Silkroad Severler
 !

UltimateSRO olarak 110CAP'e olan özleminizi bitirmeye geliyoruz!
Türkiye'nin en yeni ve en dinamik serverı çok yakında huzurlarınızda...
En ince ayrıntının bile incelendiği bir test aşaması ve detaylı çalışmalar sonucu, dalında uzman altyapı ekibimiz ve yöneticilerimizin yoğun uğraşları ile serverımız çok yakında açılıyor.
Emin olabilirsiniz ki tecrübeli GM'lerimiz ile oyunda keyifle serüvenlere yolculuk edebilir, ekibiniz ile birlikte destanlar yazabilir ve bu heyecanın tadını çıkartabilirsiniz.
Oyunda yaşadığınız sorunları aktif destek ekibimiz ile en kısa sürede çözüme ulaştırabilir, sorunsuz bir oyun heyecanı yaşayabilirsiniz.
Silkroad dünyasının en heyecan dolu serüvenine sizlerde katılmak istiyorsanız işte detaylar;

Üyelik, Resmi Site ve Download linklerimiz ilerleyen günlerde paylaşılacaktır. Şimdilik bizi bu konu üzerinden ve facebook.com/UltimateSilkroad adresinden takip edebilirsiniz.

\\\\

Pvp Serverler Hakkında

12.02.2015 yılında yayın hayatına başlayan pvp-serverler.org sitemiz öncelikli amacı metin2 pvp serverlerin nitelikli tanıtımının yapılması ve oyunculara ulaştırılmasıydı. Daha sonraları sadece Metin2 ile yetinmeyip hizmet yelpazesine Silkroad, Knight ve Counter Strike pvp serverlerinin tanıtımlarını da eklemiştir. Gelişen ve değişen pvp serverlere de ayak uydurarak kendini sürekli güncelleyen ve en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen sitemiz zaman içerisinde özellikle metin2 pvp serverlerin emek, zor, wslik, orta, tr tipi ve bol dönüşümlü olarak adlandırılan türlerininde tanıtımına imkan sağlamaktadır. Hep pvp server tanıtımından bahsettik, peki ya bu kadar mı sadece? Tabiki hayır, blogumuz ile başta metin2 pvp serverler olmak üzere pvp serverler hakkında sizler için rehber niteliğinde kaliteli içerikler üretiyoruz!

Pvp Serverler | Metin2 Pvp Serverler 2019 | Emek Serverler 2019 | Wslik Pvp Serverler 2019