Emek 1-105 son dönüşüm betalı

Zorluk
:
Emek
E. tarihi
:
0000-00-00 00:00:00
Okunma
:
3553 okunma
Tıklanma
:
78 site tıklaması
Metin2 Pvp Serverler

Emek Metin2 Server: Mitoloji metin2 Tanıtımı

10 ARALIK 2016 TARİHİNDE SİZLERLEYİZ ŞİMDİDEN 200 USERİMİZ BİZİ BEKLİYOR BÜTÜN EMEĞİMİZ İLE SİZE EN İYİ OYUNU SUNMAK İÇİN BURADAYIZ.

OYUN ÖZELLİKLERİ

- 1 BAŞLA 105 BİTİR.

- SON DÖNÜŞÜM BETALI

- SORUNSUZ CATACOMB

- OTO PELERİN SİSTEMİ

- İTEMİNE POTSUZ WS ÖZELLİGİ

- KIRMIZI EJDERHA KALESİ - NEMERE GÖZETLEME KULESİ

- AKTİF MAPLER

- NESNE MARKETTE ÖZEL BİNEKLER - KÜFÜRSÜZ OYUN - ONLİNE DESTEK EKİBİ

- BUG OLMASIN DİYE ŞEYTAN 7 KATTA RUH TAŞI %2 OLASILIK

- EP TRANSFERİ

- OFFLİNE PAZAR SİSTEMİ

* VE SAYILAMAYAN BİR ÇOK ÖZELLİK DAHA * %99 TÜM HİLELER BUGLAR ENGELLİ 1-105 EMEK BK DÜŞÜRMELİ DÖNÜŞÜMLER BETA OT İLE EDİT SATIŞI ASLA OLMAYACAK SERVER ASLA KAPANMAYACAK HER HAFTA OX ETKİNLİĞİ YAPILMAKTADIR.

HAFTANIN HER GÜNÜ EVENTLERİMİZ MEVCUTTUR.

Pvp Serverler Hakkında

12.02.2015 yılında yayın hayatına başlayan pvp-serverler.org sitemiz öncelikli amacı metin2 pvp serverlerin nitelikli tanıtımının yapılması ve oyunculara ulaştırılmasıydı. Daha sonraları sadece Metin2 ile yetinmeyip hizmet yelpazesine Silkroad, Knight ve Counter Strike pvp serverlerinin tanıtımlarını da eklemiştir. Gelişen ve değişen pvp serverlere de ayak uydurarak kendini sürekli güncelleyen ve en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen sitemiz zaman içerisinde özellikle metin2 pvp serverlerin emek, zor, wslik, orta, tr tipi ve bol dönüşümlü olarak adlandırılan türlerininde tanıtımına imkan sağlamaktadır. Hep pvp server tanıtımından bahsettik, peki ya bu kadar mı sadece? Tabiki hayır, blogumuz ile başta metin2 pvp serverler olmak üzere pvp serverler hakkında sizler için rehber niteliğinde kaliteli içerikler üretiyoruz!

Pvp Serverler | Metin2 Pvp Serverler 2019 | Emek Serverler 2019 | Wslik Pvp Serverler 2019