Dünyanın ilk Hard Homeko Serverı

Zorluk
:
Orta
E. tarihi
:
2019-01-11 17:51:14
Okunma
:
439 okunma
Tıklanma
:
89 site tıklaması
Knight Pvp Serverler

Orta Knight Server: System-Gaming Tanıtımı


 

#System-Game | New Server | v.1299 Hard | HomeKO

Myko'dan kolay HomeKO'dan zor

 

25 Bin küsür kişilik 5-6 yıllık Facebook sayfamız MGame tarafından kapattırıldı. Lütfen yeni sayfamızı beğeniniz.

 

Orijinal Osmanx Soacs ile tüm eventlar sorunsuz çalışmaktadır

Klasgame anlaşmamız ile Güvenli Alışveriş

 

Full Clientimizi İndirmek Zorunludur.1299 tarihinde bilinen bilinmeyen tüm Patchler Clientimizin içerisindedir.Başka Server Clientleri ile Patch atarsanız çoğu özelliklerimizden yararlanamazsınız ya da Client Kapat hatası alırsınız.

Server şuan da TEST olarak açıktır. Girip her şeyi deneyebilirsiniz.

Beta ve Official açılış Tarihleri eklenecektir

 

Test olarak şuan açığız ve Testimize giren herkes dünyada böyle server birdaha açılmaz mutlaka Beta ve Official'inizi bekliyoruz bir an evvel açın diyorlar. Bizde Çok daha sağlam açılış için Video yaptırıyoruz ve Reklamcılar ile görüşüyoruz. Yakında Beta ve Official tarihimiz verilecektir.

 

Clientimizi indirmek zorunludur.Aksi halde oyunda bazı şeyleri göremez ve kapat hatası alırsınız. Önce oyunu göreyim beğenirsem indiririm diyorsanız server.ini yi aşağıdaki gibi yapınız

 

[Server]

Count=1

IP0=

 

[Version]

Files=1299

[IncludeExe]

Last=1299

 

 

 

Beta Serverımızın 1 haftalık sürecinde Np sıralamasında ilk 10a giren oyuncularımıza KC ödülleri verilecektir.

 

 

NP Sıralamasındaki İlk 5 Karus

1. - 75 TL Bakiye

2. - 50 TL Bakiye

3. - 50 TL Bakiye

4. - 50 TL Bakiye

5. - 50 TL Bakiye

 

Np Sıralamasındaki İlk 5 Human

1. - 75 TL Bakiye

2. - 50 TL Bakiye

3. - 50 TL Bakiye

4. - 50 TL Bakiye

5. - 50 TL Bakiye

 

 

SERVERIMIZIN ÖZELLİKLERİ

 

1299 Hard HomeKO Server

 

Hard HomeKO Nedir?

Yaklaşık 4 saatte +80 Level , Drop ve İtem Upgrade’nin zor olduğu Myko Tadında Server

 

 

TL ÖDÜLLÜ CASTLE SİEGE WAR

LOGITECH KLAVYE VE MOUSE HEDİYELİ ÇEŞİTLİ EVENTLAR

 

Serverımıza Panelden Kayıt olduktan sonra giriş yapabilirsiniz.Oto üyelik kapalıdır.

 

Server'da Gb zor kazanıldığı için bir Bilgisayardan çift Knight Online açabilme özelliği getirdik. 1 çarınız ile PK atarken diğer çarınız ile pazarda durabilirsiniz.

 

Shell itemleri sadece Fragment & Gem ve Bosslardan çıkmaktadır.

Troll ve Golem Türlerinden Chitin çıkmaktadır. Shell dropları yoktur

 

Oto Master Kapalı. 60 Level olduktan sonra Master itemlerini gerekli NPC'ye götürüp masterınızı açabilirsiniz.

Not: +60 skilleri Masterınızı açtıktan sonra otomatik olarak açılır.

 

Old Moradon – Eski Moradon

 

Panelden İtem Kilitleme Sistemi

 

Dünyada ilk ve tek Chat Event

 

Chat Event'a yapılan Eklentiler 2.Video

[MEDIA=youtube]-t73XMdC4IY[/MEDIA]

 

Çarkıfelek Sistemi Dünyada ilk ve Tek

[MEDIA=youtube]Wu5BYvFWjMo[/MEDIA]

 

Çarkıfelek Son Kazananlar Listesi PUS'ta

 

Oyundan çıkmadan Moradon NPC’den Premium kırdırma ve aktif duruma geçmesi

 

Oyundan çıkmadan Moradon NPC’den  Knight Cash kırdırma

 

 

Oyun içi Clan Lideri Değiştirme Sistemi

 

 

Power Up Store'ye Gb Sat KC Al Sistemi

[MEDIA=youtube]CHKvXgDZYVw[/MEDIA]

 

 

Oyundan çıkmadan Moradon NPC’den Job Change & Gender (Cinsiyet) Change

Oyun İçi Moradon NPC’den Nation Transfer (Irk Transferi) ElMorad  > Karus veya Karus > ElMorad

Video Eski çekimimiz şuanda Moradonumuz Eski Tip Moradondur

[MEDIA=youtube]YS6xm2f0IkM[/MEDIA]

 

 

Her Hafta Np Birincilerinin Heykelleri Moradon'da olacaktır. Şuan Npcler'de Server adımız yazmaktadır. İlk güncelleme itibari ile Npcler'de her hafta o jobun Np birincilerinin isimleri olacaktır.

 

Human Npcler

 

Karus Npcler

 

Cz'de rastgele zamanlarda Legendary(Efsanevi) Oyuncular Çıkmaktadır.Kesildiklerinde %100 Silver bar ve rastgele drop listesinde bulunan +7 High Class veya +6 Unique Itemler çıkmaktadır. Bu itemlerin çıkma oranları düşüktür

Czde Hangi Efsanevi Oyuncular Çıkmaktadır Sorusuna gelince

[Legendary] F9Devil

[Legendary] 0000000

[Legendary] DANTE

[Legendary] HitMachine

[Legendary] AngelFall

[Legendary] PARABOLA

[Legendary] 4micheL

 

1)Online Ödül Event Nedir?

Oyuna giren oyuncu Giriş Kabul Dakikası (120 dk) kadar oyunda kaldığında o günü tamamlamış kabul edilir ve belirttiğimiz ödülü alır. İlk gün 0 (sıfır) kabul edilir. Bir sonraki gün 1.gün ödülünü almaya hak kazanır. Girilmeyen gün her şey sıfırlanır ve ilk günden başlanır.

 

2)Kelle Event Nedir?

Kelle Event ; son 50 kill içinde sıralama oluşturup ilk 10 aktif karakter arasında rastgele bir seçim yaparak 60 Dakikada bir seçilen kişi başına 500 np ödül koyuyoruz ve ek olarak Item ödülüde ekliyoruz. Başına ödül koyulan karakterde aldığı her killde extra 200 np kazanıyor. Böylece başına ödül koyulan kişi çıkmayıp PK atması teşvik edilerek herkesin aktif olması sağlamış oluyor. Bu Event 60 dakikada bir tekrar başlayıp 10 dakika sürmektedir.

 

Video aşağıda

 

 

3)Kill Event Nedir?

Son 60 dakika içerisinde 20 kill alana 500 Np ve 10 Knight Cash + Extra olarak bizim belirlediğimz item ödülü verilecektir. ( Sizlerin isteği doğrultusunda öldüğünüzde kill’inizi sıfırlayacağız veya aynı sayıdan devam edecek. Bu sayılar ve dakikalar sizlerin isteğine göre düzenlenecektir.)

 

Kill & Kelle Event Tanıtım videoları

[MEDIA=youtube]vCdG2Q9wT9s[/MEDIA]

 

Video 2

 

 

4)Ardream War Eventı Nedir?

Ardream War Event belirli gün ve saatlerde otomatik açılır ve Moradon Gate’den Ardream’a giriş yapılır.Ardream War event aktif edildiği zaman RonarkLand (CZ) bölgesinde bulunan herkes moradon'a atılır. Ardream War event'da sizleri ne bekliyor olacak.Ardream Bowl bölgesinde tek vuruşluk Chest (Sandıklar) bulunmaktadır bunlar kesildiğinde 50 Np ve Random Drop verrmektedir. Bowl’un tam ortasında Attila ve Acer Bossları bulunmaktadır.

 

 

5)UTC BOSS Event Nedir?

Belli gün ve saatlerde UTC Haritasının açılması ile içeride bulunan UTC BOSS’larını kesmeniz durumunda içerisinden %100 Knight Cash Çıkmaktadır. Sadece Knight Cash Drobu üzerine kurulmuş eventter. Serverda UTC drobu yoktur! Harita içerisinde iki ırk karışık Party kurabilir.

video 7 ay önce çekilmiştir. Moradonumuz Eski tip Moradon'a çevirilmiştir

 

 

6)Collection Race Eventı

Collection Race Event’ı günün belli saatlerinde oluşturulan ve PK’yı arttırmak ve daha zevkli hale getirmek adına yapılan eventtır. Oyundan sıkılmamanız adına açılan bu etkinlikle hem eğleneceksiniz hemde Master Açma itemleri ile çeşitli pus itemleri kazanma fırsatı yakalayacaksınız.

Video eklenecektir

 

 

7)SYSTEM PREMIUM ROOM

Bu etkinlik belli günlerde yapılacak olup sadece Premiumlu oyuncuların otomatik ışınlandığı haritadan oluşmaktadır ve içeride sizleri onlarca BOSS bekliyor olacak. Harita içerisinde iki ırk karışık Party kurabilir.

 

 

8)BORDER DEFANS WAR EVENT

2 ırktan 1 er partinin mücadele ettiği bir eventtir . Monumenti kesen ırk kazanır . Monumentle üstünlük sağlanamazsa kill sayısına bakılır . Bdw kazanan takıma 1.000 Np , 1000000 Exp , 2 adet Green Treasure Chest ,  20 Knight Cash verilir. Kaybeden takıma 250 NP , 250000 Exp , 1 adet Red Treasure Chest , 10 Knight Cash verilir.

 

9)JURAİD MOUNTAİN EVENT

JR Haritasında her katta bulunan yaratıkları keserek katlar atlanır . 3 kat sonunda ortak bir alana ulaşılır ve 2 ırk birbiriyle mücadeleye girer . Bu alanda bulunan Deva Bird Bossu  1k NP verir. Ayrıca kazanan takıma Devayı kesmese dahi 1.000 Np ve 2 adet Silvery Gem verir.

 

 

10)Snow War ( Kar Topu Savaşı)

 

 

11)Forgetten Temple

Usko’dan bildiğimiz Forgetten  Temple. Forgetten Temple Başlamasına 15 Dakika kala Notice geçer. Bu notice ardından AllChat’ten kayit yazıp kayıt oluyorsunuz. 15 Dakika bitince Forgetten Temple Haritasına Işınlanırsınız.Son yaratık kesildiğinde sağ kalan herkese 2 adet Blue Treasure Chest  ve 25 Knight Cash verilir. Kaybedenlere Red Treasure Chest  ve Armor Enchant Scroll verilir.

 

12)DEATHMATCH EVENT

Deathmatch Eventte dar bir haritaya event zamanı girilir ve herkes birbirine vurabilir . İlk kill alan , ilk 50 kill e ulaşan ve event sonunda en çok sayıya ulaşan oyunculara ödüller verilir. Deathmatch eventında herkes eşit herkes de 1000 Hp bulunmakta ve herkese verilen 3 adet skil bu skiller Basic skiller bölümünde bulunmakta 1. [Deathmatch] Nowa bu skil normal Mage Nova alanı ve Flame efecti şeklinde bu skil bir kaç dakikada dönmekte ve attığınız zaman herkese eşit damage vurmakta (350 damage) atmaktadır. 2. [Deathmatch] Fire Spear bu skil 4 dakika süre ile dönmekte ve (1000 damage) atmaktadır yani tek atıyorsunuz ve dönmesi için 4 dakika beklemek zorundasınız. 3. [Deathmatch] Blade bu skil normal spike efectinde damagesi (100) dür. Ek olarak R skilide 50 vurmaktadır yani bu mapta herkes aynı skili kullanıyor aynı damageyi atıyor ve aynı Hp’ye sahiptir.

 

13)Last Man Standing

Uskoda’ki Chaos Eventının benzeridir. İçeride herkes birbirine düşman olur.

Her Kill’de event boyunca farklı ödüller kazanılır.Kazanan kişinin ismi üstten notice ile geçmektedir. Event bittiğinde 1.kişiye 1000  Np , Blue Treasure Chest ,  20 Knight Cash , Silvery Gemverilir. Diğer kişilere Blue Treasure Chest verilir.

 

 

14)Bifrost Özel Yaratıkları

Cz arkası Bifrost yaratıklarından normal Fragmneler Düşmektedir. Bifrostta bulunan yaratıklar tek tip özel fragment atmaktadırlar.Bifrost Event Notice’si geçtikten son CZ ortasında bulunan Bi-frost Monumenti kesen ırk Bifrost’a ilk giriş hakkını kazanır. Bifrost yaratıkları Bifrost için özel yapılmışlardır ve hepsi aynı drobu atmaktadır. Her mob’un zorluk derecesine göre drop oranı artmaktadır. Bifrost yaratıklarından düşen Bifrost Dark Fragment Chaotic Generator’de kırdırıldığında %100 Unique İtem vermektedir.

 

15)RİVAL SİSTEMİ

Rival sistem uskoda kullanılan öc alma sistemidir . Bir karakteri 3 kez keserseniz +250 np gelir . 4. kez kesene kadar rakibiniz size atak yapamaz . 4. kez kestikten sonra rakibiniz sizi keserse rakibinizden elde ettiğiniz tüm np ler sizden gider ve rakibinize verilir .

 

 

16)1 vs 1

Moradonda bulunan 1 vs 1 adlı Npc den istediğiniz zaman isteğiniz miktarda Np karşılığında Düello yapabilirsiniz. Vs teklifi ve Vs Sonucu Tüm Servera Notice ile duyurulmaktadır.

 

 

17)CLAN vs CLAN

GameMasterlar aracılığı ile belli gün ve zamanlar da Clanlar Arası Vs Turnuvası düzenlenecektir. Clanınız otomatik Clan Turnuvası Haritasına ışınlanacaktır

 

 

17)Party vs Party

GameMasterlar aracılığı ile belli gün ve zamanlar da 8 Kişilik Partyleriniz Party vs Turnuva Haritasına otomatik ışınlanacaktır.

Detayları ve resimler eklenecektir

 

 

18)Hiçbir Serverda olmayan 4 çeşit Kostüm

+8 Bonuslu Shellerinizi gerekli Transfer Scroll’u ile Npc’ye getirdiğiniz taktirde Durabilitysi artmış ve Ekstra 100 Hp Bonus ve 100 Mp bonuslu Kostümleri alabilirsiniz.

Yeni Çeri Armor , Valkyrie Armor , Gryphon Armor , Bahamut Armor

 

 

19)Hera , Goku , Menissiah , Cougar Scroll

Basıldıkların da çeviklik kabiliyeti ve Ekstra 10 Np vermektedirler. Diğer serverlar da olduğu gibi basıldıklarında exp gelmeme sorunu yoktur. Hem Np hem Exp sorunsuz gelmektedir.

 

 

20)Görünmez Tak Çıkar Kanat

1299 ‘ un orijinal görüntüsü bozulmasın diye tek tip kanat yaptık ve bu kanatlar hiçbir şekilde hiç kimsede gözükmemektedir.

 

 

21)70 Quest Bossları

Cz sağ tarafta bulunan 4 adet farklı 70 Quest moblarını kestiğinizde sistem size otomatik olarak 70 Quest Exchange itemini verir. Bu itemi Moradon ‘da bulunan Quest Exhange adında ki Npc’de kırdırıp istediğiniz 70 Quest itemini alabilirsiniz. Görev  her çar da 1 kez yapılabilir.

 

 

22)CHAOS STONE

Chaos Taşı Bowlda bulunmaktadır. Kesildiğinde etrafına 5 adet farklı Boss düşer . Bu Bosslar normallerine göre Hp , Damage ve Boyutları arttırılmıştır. Hepsi 1.000 Np içermektedir ve hepsinin dropları ortaktır. Yani bu bossların hepsinden her türlü değerli Unique Takılar çıkar

 

 

23)Lunar War

 

 

24) Castle Siege War

 

25)Fragment Kırdırma

 

26)Gem Kırdırma

 

27)Monster Stone Kırdırma

 

28)+7 Quest Exchange Sistemi

+7 Quest İtemlerin Hepsi diğer tüm questlere sorunsuz dönüşüyor. Türkiye'de ilk defa tüm questlerin tamamının değiştirildiği server göreceksiniz. Diğerleri Dagger'ı 2 adet farklı queste çeviriyor. Staf'ı 1 adet. ama biz hepsini her queste çevirecek şekilde görev yazdık

 

Video Eski çekimimiz şuanda Moradonumuz Eski Tip Moradondur

 

 

29)+8 70 Quest Bag sistemi ( Questleri Pazarda Satmak için)

+8 basılan 70 questlerini 350 Cash karşılığında Bag(Çantaya) dönüştürerek pazarda satabilirsiniz

 

Video Eski çekimimiz şuanda Moradonumuz Eski Tip Moradondur

 

 

30)Başlangıç İtemleri

Tüm Jobların başlangıç itemleri Rare & Craft İtemler’den oluşmaktadır

 

Orijinal Osmanx Soacs ile tüm eventlar sorunsuz çalışmaktadır

Klasgame anlaşmamız ile Güvenli Alışveriş

 

Full Clientimizi İndirmek Zorunludur.1299 tarihinde bilinen bilinmeyen tüm Patchler Clientimizin içerisindedir.Başka Server Clientleri ile Patch atarsanız çoğu özelliklerimizden yararlanamazsınız ya da Client Kapat hatası alırsınız.

Server şuan da TEST olarak açıktır. Girip her şeyi deneyebilirsiniz.

Beta ve Official açılış Tarihleri eklenecektir

 

Test olarak şuan açığız ve Testimize giren herkes dünyada böyle server birdaha açılmaz mutlaka Beta ve Official'inizi bekliyoruz bir an evvel açın diyorlar. Bizde Çok daha sağlam açılış için Video yaptırıyoruz ve Reklamcılar ile görüşüyoruz. Yakında Beta ve Official tarihimiz verilecektir.

 

Clientimizi indirmek zorunludur.Aksi halde oyunda bazı şeyleri göremez ve kapat hatası alırsınız. Önce oyunu göreyim beğenirsem indiririm diyorsanız server.ini yi aşağıdaki gibi yapınız

 

[Server]

Count=1

IP0=

 

[Version]

Files=1299

[IncludeExe]

Last=1299

 

 

 

Beta Serverımızın 1 haftalık sürecinde Np sıralamasında ilk 10a giren oyuncularımıza KC ödülleri verilecektir.

 

 

NP Sıralamasındaki İlk 5 Karus

1. - 75 TL Bakiye

2. - 50 TL Bakiye

3. - 50 TL Bakiye

4. - 50 TL Bakiye

5. - 50 TL Bakiye

 

Np Sıralamasındaki İlk 5 Human

1. - 75 TL Bakiye

2. - 50 TL Bakiye

3. - 50 TL Bakiye

4. - 50 TL Bakiye

5. - 50 TL Bakiye

 

 

SERVERIMIZIN ÖZELLİKLERİ

 

1299 Hard HomeKO Server

 

Hard HomeKO Nedir?

Yaklaşık 4 saatte +80 Level , Drop ve İtem Upgrade’nin zor olduğu Myko Tadında Server

 

 

TL ÖDÜLLÜ CASTLE SİEGE WAR

LOGITECH KLAVYE VE MOUSE HEDİYELİ ÇEŞİTLİ EVENTLAR

 

Serverımıza Panelden Kayıt olduktan sonra giriş yapabilirsiniz.Oto üyelik kapalıdır.

 

Server'da Gb zor kazanıldığı için bir Bilgisayardan çift Knight Online açabilme özelliği getirdik. 1 çarınız ile PK atarken diğer çarınız ile pazarda durabilirsiniz.

 

Shell itemleri sadece Fragment & Gem ve Bosslardan çıkmaktadır.

Troll ve Golem Türlerinden Chitin çıkmaktadır. Shell dropları yoktur

 

Oto Master Kapalı. 60 Level olduktan sonra Master itemlerini gerekli NPC'ye götürüp masterınızı açabilirsiniz.

Not: +60 skilleri Masterınızı açtıktan sonra otomatik olarak açılır.

 

Old Moradon – Eski Moradon

 

Panelden İtem Kilitleme Sistemi

 

Dünyada ilk ve tek Chat Event

 

Chat Event'a yapılan Eklentiler 2.Video

[MEDIA=youtube]-t73XMdC4IY[/MEDIA]

 

Çarkıfelek Sistemi Dünyada ilk ve Tek

[MEDIA=youtube]Wu5BYvFWjMo[/MEDIA]

 

Çarkıfelek Son Kazananlar Listesi PUS'ta

 

Oyundan çıkmadan Moradon NPC’den Premium kırdırma ve aktif duruma geçmesi

 

Oyundan çıkmadan Moradon NPC’den  Knight Cash kırdırma

 

 

Oyun içi Clan Lideri Değiştirme Sistemi

 

 

Power Up Store'ye Gb Sat KC Al Sistemi

[MEDIA=youtube]CHKvXgDZYVw[/MEDIA]

 

 

Oyundan çıkmadan Moradon NPC’den Job Change & Gender (Cinsiyet) Change

Oyun İçi Moradon NPC’den Nation Transfer (Irk Transferi) ElMorad  > Karus veya Karus > ElMorad

Video Eski çekimimiz şuanda Moradonumuz Eski Tip Moradondur

[MEDIA=youtube]YS6xm2f0IkM[/MEDIA]

 

 

Her Hafta Np Birincilerinin Heykelleri Moradon'da olacaktır. Şuan Npcler'de Server adımız yazmaktadır. İlk güncelleme itibari ile Npcler'de her hafta o jobun Np birincilerinin isimleri olacaktır.

 

Human Npcler

 

Karus Npcler

 

Cz'de rastgele zamanlarda Legendary(Efsanevi) Oyuncular Çıkmaktadır.Kesildiklerinde %100 Silver bar ve rastgele drop listesinde bulunan +7 High Class veya +6 Unique Itemler çıkmaktadır. Bu itemlerin çıkma oranları düşüktür

Czde Hangi Efsanevi Oyuncular Çıkmaktadır Sorusuna gelince

[Legendary] F9Devil

[Legendary] 0000000

[Legendary] DANTE

[Legendary] HitMachine

[Legendary] AngelFall

[Legendary] PARABOLA

[Legendary] 4micheL

 

1)Online Ödül Event Nedir?

Oyuna giren oyuncu Giriş Kabul Dakikası (120 dk) kadar oyunda kaldığında o günü tamamlamış kabul edilir ve belirttiğimiz ödülü alır. İlk gün 0 (sıfır) kabul edilir. Bir sonraki gün 1.gün ödülünü almaya hak kazanır. Girilmeyen gün her şey sıfırlanır ve ilk günden başlanır.

 

2)Kelle Event Nedir?

Kelle Event ; son 50 kill içinde sıralama oluşturup ilk 10 aktif karakter arasında rastgele bir seçim yaparak 60 Dakikada bir seçilen kişi başına 500 np ödül koyuyoruz ve ek olarak Item ödülüde ekliyoruz. Başına ödül koyulan karakterde aldığı her killde extra 200 np kazanıyor. Böylece başına ödül koyulan kişi çıkmayıp PK atması teşvik edilerek herkesin aktif olması sağlamış oluyor. Bu Event 60 dakikada bir tekrar başlayıp 10 dakika sürmektedir.

 

Video aşağıda

 

 

3)Kill Event Nedir?

Son 60 dakika içerisinde 20 kill alana 500 Np ve 10 Knight Cash + Extra olarak bizim belirlediğimz item ödülü verilecektir. ( Sizlerin isteği doğrultusunda öldüğünüzde kill’inizi sıfırlayacağız veya aynı sayıdan devam edecek. Bu sayılar ve dakikalar sizlerin isteğine göre düzenlenecektir.)

 

Kill & Kelle Event Tanıtım videoları

[MEDIA=youtube]vCdG2Q9wT9s[/MEDIA]

 

Video 2

 

 

4)Ardream War Eventı Nedir?

Ardream War Event belirli gün ve saatlerde otomatik açılır ve Moradon Gate’den Ardream’a giriş yapılır.Ardream War event aktif edildiği zaman RonarkLand (CZ) bölgesinde bulunan herkes moradon'a atılır. Ardream War event'da sizleri ne bekliyor olacak.Ardream Bowl bölgesinde tek vuruşluk Chest (Sandıklar) bulunmaktadır bunlar kesildiğinde 50 Np ve Random Drop verrmektedir. Bowl’un tam ortasında Attila ve Acer Bossları bulunmaktadır.

 

 

5)UTC BOSS Event Nedir?

Belli gün ve saatlerde UTC Haritasının açılması ile içeride bulunan UTC BOSS’larını kesmeniz durumunda içerisinden %100 Knight Cash Çıkmaktadır. Sadece Knight Cash Drobu üzerine kurulmuş eventter. Serverda UTC drobu yoktur! Harita içerisinde iki ırk karışık Party kurabilir.

video 7 ay önce çekilmiştir. Moradonumuz Eski tip Moradon'a çevirilmiştir

 

 

6)Collection Race Eventı

Collection Race Event’ı günün belli saatlerinde oluşturulan ve PK’yı arttırmak ve daha zevkli hale getirmek adına yapılan eventtır. Oyundan sıkılmamanız adına açılan bu etkinlikle hem eğleneceksiniz hemde Master Açma itemleri ile çeşitli pus itemleri kazanma fırsatı yakalayacaksınız.

Video eklenecektir

 

 

7)SYSTEM PREMIUM ROOM

Bu etkinlik belli günlerde yapılacak olup sadece Premiumlu oyuncuların otomatik ışınlandığı haritadan oluşmaktadır ve içeride sizleri onlarca BOSS bekliyor olacak. Harita içerisinde iki ırk karışık Party kurabilir.

 

 

8)BORDER DEFANS WAR EVENT

2 ırktan 1 er partinin mücadele ettiği bir eventtir . Monumenti kesen ırk kazanır . Monumentle üstünlük sağlanamazsa kill sayısına bakılır . Bdw kazanan takıma 1.000 Np , 1000000 Exp , 2 adet Green Treasure Chest ,  20 Knight Cash verilir. Kaybeden takıma 250 NP , 250000 Exp , 1 adet Red Treasure Chest , 10 Knight Cash verilir.

 

9)JURAİD MOUNTAİN EVENT

JR Haritasında her katta bulunan yaratıkları keserek katlar atlanır . 3 kat sonunda ortak bir alana ulaşılır ve 2 ırk birbiriyle mücadeleye girer . Bu alanda bulunan Deva Bird Bossu  1k NP verir. Ayrıca kazanan takıma Devayı kesmese dahi 1.000 Np ve 2 adet Silvery Gem verir.

 

 

10)Snow War ( Kar Topu Savaşı)

 

 

11)Forgetten Temple

Usko’dan bildiğimiz Forgetten  Temple. Forgetten Temple Başlamasına 15 Dakika kala Notice geçer. Bu notice ardından AllChat’ten kayit yazıp kayıt oluyorsunuz. 15 Dakika bitince Forgetten Temple Haritasına Işınlanırsınız.Son yaratık kesildiğinde sağ kalan herkese 2 adet Blue Treasure Chest  ve 25 Knight Cash verilir. Kaybedenlere Red Treasure Chest  ve Armor Enchant Scroll verilir.

 

12)DEATHMATCH EVENT

Deathmatch Eventte dar bir haritaya event zamanı girilir ve herkes birbirine vurabilir . İlk kill alan , ilk 50 kill e ulaşan ve event sonunda en çok sayıya ulaşan oyunculara ödüller verilir. Deathmatch eventında herkes eşit herkes de 1000 Hp bulunmakta ve herkese verilen 3 adet skil bu skiller Basic skiller bölümünde bulunmakta 1. [Deathmatch] Nowa bu skil normal Mage Nova alanı ve Flame efecti şeklinde bu skil bir kaç dakikada dönmekte ve attığınız zaman herkese eşit damage vurmakta (350 damage) atmaktadır. 2. [Deathmatch] Fire Spear bu skil 4 dakika süre ile dönmekte ve (1000 damage) atmaktadır yani tek atıyorsunuz ve dönmesi için 4 dakika beklemek zorundasınız. 3. [Deathmatch] Blade bu skil normal spike efectinde damagesi (100) dür. Ek olarak R skilide 50 vurmaktadır yani bu mapta herkes aynı skili kullanıyor aynı damageyi atıyor ve aynı Hp’ye sahiptir.

 

13)Last Man Standing

Uskoda’ki Chaos Eventının benzeridir. İçeride herkes birbirine düşman olur.

Her Kill’de event boyunca farklı ödüller kazanılır.Kazanan kişinin ismi üstten notice ile geçmektedir. Event bittiğinde 1.kişiye 1000  Np , Blue Treasure Chest ,  20 Knight Cash , Silvery Gemverilir. Diğer kişilere Blue Treasure Chest verilir.

 

 

14)Bifrost Özel Yaratıkları

Cz arkası Bifrost yaratıklarından normal Fragmneler Düşmektedir. Bifrostta bulunan yaratıklar tek tip özel fragment atmaktadırlar.Bifrost Event Notice’si geçtikten son CZ ortasında bulunan Bi-frost Monumenti kesen ırk Bifrost’a ilk giriş hakkını kazanır. Bifrost yaratıkları Bifrost için özel yapılmışlardır ve hepsi aynı drobu atmaktadır. Her mob’un zorluk derecesine göre drop oranı artmaktadır. Bifrost yaratıklarından düşen Bifrost Dark Fragment Chaotic Generator’de kırdırıldığında %100 Unique İtem vermektedir.

 

15)RİVAL SİSTEMİ

Rival sistem uskoda kullanılan öc alma sistemidir . Bir karakteri 3 kez keserseniz +250 np gelir . 4. kez kesene kadar rakibiniz size atak yapamaz . 4. kez kestikten sonra rakibiniz sizi keserse rakibinizden elde ettiğiniz tüm np ler sizden gider ve rakibinize verilir .

 

 

16)1 vs 1

Moradonda bulunan 1 vs 1 adlı Npc den istediğiniz zaman isteğiniz miktarda Np karşılığında Düello yapabilirsiniz. Vs teklifi ve Vs Sonucu Tüm Servera Notice ile duyurulmaktadır.

 

 

17)CLAN vs CLAN

GameMasterlar aracılığı ile belli gün ve zamanlar da Clanlar Arası Vs Turnuvası düzenlenecektir. Clanınız otomatik Clan Turnuvası Haritasına ışınlanacaktır

 

 

17)Party vs Party

GameMasterlar aracılığı ile belli gün ve zamanlar da 8 Kişilik Partyleriniz Party vs Turnuva Haritasına otomatik ışınlanacaktır.

Detayları ve resimler eklenecektir

 

 

18)Hiçbir Serverda olmayan 4 çeşit Kostüm

+8 Bonuslu Shellerinizi gerekli Transfer Scroll’u ile Npc’ye getirdiğiniz taktirde Durabilitysi artmış ve Ekstra 100 Hp Bonus ve 100 Mp bonuslu Kostümleri alabilirsiniz.

Yeni Çeri Armor , Valkyrie Armor , Gryphon Armor , Bahamut Armor

 

 

19)Hera , Goku , Menissiah , Cougar Scroll

Basıldıkların da çeviklik kabiliyeti ve Ekstra 10 Np vermektedirler. Diğer serverlar da olduğu gibi basıldıklarında exp gelmeme sorunu yoktur. Hem Np hem Exp sorunsuz gelmektedir.

 

 

20)Görünmez Tak Çıkar Kanat

1299 ‘ un orijinal görüntüsü bozulmasın diye tek tip kanat yaptık ve bu kanatlar hiçbir şekilde hiç kimsede gözükmemektedir.

 

 

21)70 Quest Bossları

Cz sağ tarafta bulunan 4 adet farklı 70 Quest moblarını kestiğinizde sistem size otomatik olarak 70 Quest Exchange itemini verir. Bu itemi Moradon ‘da bulunan Quest Exhange adında ki Npc’de kırdırıp istediğiniz 70 Quest itemini alabilirsiniz. Görev  her çar da 1 kez yapılabilir.

 

 

22)CHAOS STONE

Chaos Taşı Bowlda bulunmaktadır. Kesildiğinde etrafına 5 adet farklı Boss düşer . Bu Bosslar normallerine göre Hp , Damage ve Boyutları arttırılmıştır. Hepsi 1.000 Np içermektedir ve hepsinin dropları ortaktır. Yani bu bossların hepsinden her türlü değerli Unique Takılar çıkar

 

 

23)Lunar War

 

 

24) Castle Siege War

 

25)Fragment Kırdırma

 

26)Gem Kırdırma

 

27)Monster Stone Kırdırma

 

28)+7 Quest Exchange Sistemi

+7 Quest İtemlerin Hepsi diğer tüm questlere sorunsuz dönüşüyor. Türkiye'de ilk defa tüm questlerin tamamının değiştirildiği server göreceksiniz. Diğerleri Dagger'ı 2 adet farklı queste çeviriyor. Staf'ı 1 adet. ama biz hepsini her queste çevirecek şekilde görev yazdık

 

Video Eski çekimimiz şuanda Moradonumuz Eski Tip Moradondur

 

 

29)+8 70 Quest Bag sistemi ( Questleri Pazarda Satmak için)

+8 basılan 70 questlerini 350 Cash karşılığında Bag(Çantaya) dönüştürerek pazarda satabilirsiniz

 

Video Eski çekimimiz şuanda Moradonumuz Eski Tip Moradondur

 

 

30)Başlangıç İtemleri

Tüm Jobların başlangıç itemleri Rare & Craft İtemler’den oluşmaktadır

Pvp Serverler Hakkında

12.02.2015 yılında yayın hayatına başlayan pvp-serverler.org sitemiz öncelikli amacı metin2 pvp serverlerin nitelikli tanıtımının yapılması ve oyunculara ulaştırılmasıydı. Daha sonraları sadece Metin2 ile yetinmeyip hizmet yelpazesine Silkroad, Knight ve Counter Strike pvp serverlerinin tanıtımlarını da eklemiştir. Gelişen ve değişen pvp serverlere de ayak uydurarak kendini sürekli güncelleyen ve en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen sitemiz zaman içerisinde özellikle metin2 pvp serverlerin emek, zor, wslik, orta, tr tipi ve bol dönüşümlü olarak adlandırılan türlerininde tanıtımına imkan sağlamaktadır. Hep pvp server tanıtımından bahsettik, peki ya bu kadar mı sadece? Tabiki hayır, blogumuz ile başta metin2 pvp serverler olmak üzere pvp serverler hakkında sizler için rehber niteliğinde kaliteli içerikler üretiyoruz!

Pvp Serverler | Metin2 Pvp Serverler 2019 | Emek Serverler 2019 | Wslik Pvp Serverler 2019