Destan Mt2 Bilgileri

DestanMt2 94 Başla 99 Bitir Tamamen Wslik Sw

Zorluk
:
Kolay
E. tarihi
:
2017-05-18 00:50:09
Okunma
:
2467 okunma
Tıklanma
:
276 site tıklaması
Metin2 Pvp Serverler
 Destan Mt2 Tanıtımı

Kolay Metin2 Pvp Server: Destan Mt2

Site Adresi : http://www.destan.mt2.tc/kaydol

Öncelikle söyleyimki bu server asla kapanmıyacaktır. Tüm bütçeyi sizler için her ay karşılayacağız sırf siz daha iyi oyun , daha falza eğlence ve daha zevk alın diye.

Özellikleri :

94-99 Yeni files wslik pvp server.

94 Başla - 99 Bitir.

Tamamen wslik sizi uğraştıracak hiçbirşeyi yoktur.

Damageler Eşittir

Tamamen Lonca savaşı ve 1-1 wslere göre düzenlenmiştir 

Serverimiz 17.05.2017 Tarihinde açılıp size sunmuş bulunmaktayız. Serverimizi sizlerin desteği ile büyüteceğiz tamamen GM yardımı olmayan bu serverda gm dostlarımız hep saygılı hemde güvenilirdir. En ufak bir sıkıntıda hemen GM ye şikayete bulunabilirsiniz , GM hesaplarımız her zaman onlınedir bundan hiçbir zaman süpheniz olmasın. İyi oyunlar ,herkesi yeni acılan pvp serverimize bekleriz !! .

 Destan Mt2 Banner Kodu
Önizleme:
Destan Mt2
Hakkında

12.02.2015 yılında yayın hayatına başlayan pvp-serverler.org sitemiz öncelikli amacı metin2 pvp serverlerin nitelikli tanıtımının yapılması ve oyunculara ulaştırılmasıydı. Daha sonraları sadece Metin2 ile yetinmeyip hizmet yelpazesine Silkroad, Knight ve Counter Strike pvp serverlerinin tanıtımlarını da eklemiştir. Gelişen ve değişen pvp serverlere de ayak uydurarak kendini sürekli güncelleyen ve en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen sitemiz zaman içerisinde özellikle metin2 pvp serverlerin emek, zor, wslik, orta, tr tipi ve bol dönüşümlü olarak adlandırılan türlerininde tanıtımına imkan sağlamaktadır. Hep pvp server tanıtımından bahsettik, peki ya bu kadar mı sadece? Tabiki hayır, blogumuz ile başta metin2 pvp serverler olmak üzere pvp serverler hakkında sizler için rehber niteliğinde kaliteli içerikler üretiyoruz!

Pvp Serverler | Metin2 Pvp Serverler | Emek Serverler 2018 | Wslik Pvp Serverler 2018