Counter Strike Pvp Serverler
Yeni Counter Strike Pvp Serverler

Counter Strike

Çocukluğumuzun oyunu olan Counter Strike'ı bir private server olarak nitelendirmek ne kadar doğru bilemiyoruz. Zaten Counter Strike'ı en başından beri aynı ağ içerisindeyken beraber bağlanıp oynayabiliyorduk. Bunu herkesin ulaşabileceği bir sunucuya kurarak ve oynamak isteyenlerin bu sunucuya bağlanmasını sağlayarak aslında bir private servere dönüştürmüş oluyoruz. Yani diğer oyunlar gibi ayrı kodlama bilgisine ihtiyaç duymuyoruz, kendinden destekli olması bir hayli avantaj sağlıyor.

Counter Strike Global Offensive CS:GO

Counter Strike'ın geliştiricisi Valve'nin counter strike pvp serverlerin papucunu dama atacak bir girişim olan ve online çatışma desteği sunan son oyunu Global Offensive ile adeta Counter Strike'ı yeniden canlandırdılar. E-spor atılımı ve dünya turnuvalarının düzenlenmesi de Counter Strike'ı yeniden göz bebeği haline getirdi. (Gerçi hiç gözten düşmemişti ama olsun) İlk Counter Strike dünya turnuvasında Türkiye'nin şampiyon olmasıysa bir hayli gurur vericiydi.

Counter Strike 1.6

Diğer pvp serverlerden farklı olarak Counter Strike'da küçük geliştirmeler ve değişiklikler yapılabilse de counter strike pvp server türleri oyun özelliklerine göre değil oyun sürüm ismine göre adlandırılmıştır. Örneğin 1.5, 1.6 veya 1.8 gibi çıkarılan sürümleri pvp isimlerine verilmiştir.

Pvp Serverler Hakkında

12.02.2015 yılında yayın hayatına başlayan pvp-serverler.org sitemiz öncelikli amacı metin2 pvp serverlerin nitelikli tanıtımının yapılması ve oyunculara ulaştırılmasıydı. Daha sonraları sadece Metin2 ile yetinmeyip hizmet yelpazesine Silkroad, Knight ve Counter Strike pvp serverlerinin tanıtımlarını da eklemiştir. Gelişen ve değişen pvp serverlere de ayak uydurarak kendini sürekli güncelleyen ve en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen sitemiz zaman içerisinde özellikle metin2 pvp serverlerin emek, zor, wslik, orta, tr tipi ve bol dönüşümlü olarak adlandırılan türlerininde tanıtımına imkan sağlamaktadır. Hep pvp server tanıtımından bahsettik, peki ya bu kadar mı sadece? Tabiki hayır, blogumuz ile başta metin2 pvp serverler olmak üzere pvp serverler hakkında sizler için rehber niteliğinde kaliteli içerikler üretiyoruz!

Pvp Serverler | Metin2 Pvp Serverler 2019 | Emek Serverler 2019 | Wslik Pvp Serverler 2019