Büyük Açılış

Zorluk
:
Emek
E. tarihi
:
0000-00-00 00:00:00
Okunma
:
2093 okunma
Tıklanma
:
67 site tıklaması
Metin2 Pvp Serverler

Emek Metin2 Server: Mt2 Oynaa Tanıtımı

Merhaba ArkadaşLar Burda Sizlere Mt2OYnaa Oyununu Tantıcağım.

Serverimiz Emek Serverdir. Beceri kitabı Metinlerden Düşmektedir. + basma malzemeleri Köyün Ordasındaki + basma Malzemeleri npc’sinde mevcutur. Belirli Bir seviyeye Kadar \:)

2. Çok yönlü Npc Yoktur. Yani İkide bir bayrek Ve cinsiyet değiştiremiceksiniz. Mt2oyna Markette Değişim tılsımı Ve imparatorluk izi Bulunmaktadır. Değişimde bulunduğunuz andan Sonra 3 gün Süre içersinde tekrar bir değişiklik yapabilirsiniz.

3.İtem Kilitleme İtemi kilitlediğiniz andan İtibaren Sadece Size zimmetli olur Sizden bakası İteme Erişemez.

\

4. Çevrim Dışı Pazar Sistemi İstediğiniz Zaman Pazar acı Oyunun Keyfini Çıkarmaya Devam edebilirsiniz. Oyunda Özgürlüğe Sınır yok \:)

 

5. Afk Modu sistemi: İstediğiniz zaman Afk Moduna Gecebilir Ve gönüül Rahatlığılya Bilgisayarın başından Kalkabilirsiniz.

6. Sorunsuz Şeyytan Kulesi, Catacomp,Ateş Diyarı,Buz Diyarı,Beta MapLar. Kostüm,Pet,Lonca Turnucası , Vs Turnuvası Ve boL eğLence. Sistemi

7.

\

Ateş Diyarı Burda Ekip ruhu çok önemli Gurup Çalışması İle cıkan Başarı Sana Özel Hediyeler Verecektir. Pet ( Evcil Hayvan ) Düşürmek İçin Ateş Diyarı Mhuhafızı Ziyaret EtmeLisin EtmeLisiniz \:)

8.

\

Buz dağı ( Nemere Gözetleme KuLesi ) Ateş diyarında Olduğu Gibi Burda’da Ekip Ruhu Çok önemli Zaten Bir ekibiniz ( Gurup ) Olmadan İçeri Giremezsiniz. Zorlu bir mücadele Sonrası Burdan Özel AyyıldızLı Kostüm Elde etme Şansınız Bulunmakta. Buz dağına Girmek için Buz Muhafızını Ziyaret etmelisin Etmelisiniz \:)

9. Gurup Şaman Kutsaması

 

\

Kurulu Gurupta Olan tüm Üyelere Aynı Anda Kutsama İmkanı Lonca savaşlarında Büyük Bir avantaj \:)

10. 4 Slot Taş sistemi

Sadece Beta İtemler İçin Gecerlidir.

\

 

 

11. Hızlı Ch Değiştirme Sistemi

 

\

12. Gelişmiş Efsun Botu:

 

\

 

13.Profil Görünümü:

 

\

14.Serverimizin Genel ÖzellikLeri

 

\

Sizleri Aramızdan Görmekten Mutluluk Duyaruz Destek İçin www.mt2oynaa.com ‘adresindeki destek Sisteminden 7/24 ulaşa bilirsiniz.

Hemen Kayıt Olmak İçin www.Mt2oynaa.com Adresinden Üye Olabilirsiniz.

Açılı 30.03.2017 SizLeri aramızda Görmekten Mutluluk Duyarız Keyifli Oyunlar dileriz.

Mt2Oynaa Ekibi SaygıLarımızla

Pvp Serverler Hakkında

12.02.2015 yılında yayın hayatına başlayan pvp-serverler.org sitemiz öncelikli amacı metin2 pvp serverlerin nitelikli tanıtımının yapılması ve oyunculara ulaştırılmasıydı. Daha sonraları sadece Metin2 ile yetinmeyip hizmet yelpazesine Silkroad, Knight ve Counter Strike pvp serverlerinin tanıtımlarını da eklemiştir. Gelişen ve değişen pvp serverlere de ayak uydurarak kendini sürekli güncelleyen ve en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen sitemiz zaman içerisinde özellikle metin2 pvp serverlerin emek, zor, wslik, orta, tr tipi ve bol dönüşümlü olarak adlandırılan türlerininde tanıtımına imkan sağlamaktadır. Hep pvp server tanıtımından bahsettik, peki ya bu kadar mı sadece? Tabiki hayır, blogumuz ile başta metin2 pvp serverler olmak üzere pvp serverler hakkında sizler için rehber niteliğinde kaliteli içerikler üretiyoruz!

Pvp Serverler | Metin2 Pvp Serverler 2019 | Emek Serverler 2019 | Wslik Pvp Serverler 2019