Baria.pl Yeni Polonya Serveri 1 Baslangıçlı

Zorluk
:
Emek
E. tarihi
:
2018-03-02 22:29:45
Okunma
:
2235 okunma
Tıklanma
:
713 site tıklaması
Metin2 Pvp Serverler

Emek Metin2 Server: Baria2 Tanıtımı

Bildiğiniz üzere nedeni bilinmez ama biz Türkler de yabancı sunuculara yönelmeye başladık. Tr de pvp sektörünün basitleştirilmesinden midir bilinmez ama yabancılar bu işi bizden bi kaç tık üzeride yaptığı kesin. Malum günümüzdeki birçok özellik yabancı server fileslerinden sökülüp alınmakta.

Baria.pl Özellikleri

Servere 1 level ve gerekli itemler ile başlıyorsunuz.

Markette tr ile benzer diyebileceğimiz itemler var çok farklılık yok

Skiller 17 puandan sonra master seviyesini atlar ve direkt grandmaster olur. Yani bk düşürmek ve okumak ile uğraşmayacaksınız.

Slotlardan istiridye düşer ve istidriyede çeşitli itemler mevcuttur. Trde de benzer uyarlamalar var. Biz genelde sandık türü eşyaları tercih ederdik onlar istiridyeyi tercih etmiş.

Kasılma konusuna gelirsek çok uzun oynama vaktim olmadı ancak orta seviye zorlukta olduğunu düşünüyorum. Sıkmayacak derecede yani.

Sarı bayrakta bile yoğunca pazar görebilirsiniz. Tahminim bi +4000 salt oyuncusu vardır. Ha bu arada Türkler de sarı bayrakta oynuyorlar diye biliyorum :)

Pvp Serverler Hakkında

12.02.2015 yılında yayın hayatına başlayan pvp-serverler.org sitemiz öncelikli amacı metin2 pvp serverlerin nitelikli tanıtımının yapılması ve oyunculara ulaştırılmasıydı. Daha sonraları sadece Metin2 ile yetinmeyip hizmet yelpazesine Silkroad, Knight ve Counter Strike pvp serverlerinin tanıtımlarını da eklemiştir. Gelişen ve değişen pvp serverlere de ayak uydurarak kendini sürekli güncelleyen ve en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen sitemiz zaman içerisinde özellikle metin2 pvp serverlerin emek, zor, wslik, orta, tr tipi ve bol dönüşümlü olarak adlandırılan türlerininde tanıtımına imkan sağlamaktadır. Hep pvp server tanıtımından bahsettik, peki ya bu kadar mı sadece? Tabiki hayır, blogumuz ile başta metin2 pvp serverler olmak üzere pvp serverler hakkında sizler için rehber niteliğinde kaliteli içerikler üretiyoruz!

Pvp Serverler | Metin2 Pvp Serverler 2019 | Emek Serverler 2019 | Wslik Pvp Serverler 2019