Banlanmamak İçin Ne Yapmalı

Pvp Serverlerde Dokuz Kuyruk Boss Kesmek

Pvp serverlere bir zorluk derecesi verilmiştir. Çok kolaydan çok zora kadar seçenekler sunan pvp serverlerde bazı oyuncular bir takım büyük canavarları kesmekte zorlanmaktadır. Ancak birkaç basit yöntem ile zorlanmaya gerek kalmadan kesilebilir.

Bazı boss yani patron yaratıklarda vardır ki gerçekten zorlayıcı olurlar örnek olarak Dokuz Kuyruk Boss canavarı oyuncuların savaşmakta zorlandığı bir yaratıktır.

Kolaylıkla bulunamayan bulunduğu zaman da genelde kesilmesi bir hayli zor olur. Bu canavarın kesilmesi sonrasında bir sandık verilir ki oyuncular bu sandığı bir hayli çok sever. 72. Seviye bir canavardır. Savaşmanız gereken sadece Dokuz Kuyruk Boss değil yanında bulunan slotlar da vardır. Sohan adı verilen bir dağda bulabilirsiniz. Fazla hasar verdiğinden dolayı kalkanı ve zırhı eksik etmezseniz kesmek o kadar da zor olmayacaktır.

Metin2 Pvp Serverler ve Banlanmak

Ban İngilizce bir terim olup yasaklanmak anlamına gelmektedir. Dilimize olduğu gibi geçen kelime birçok online oyunda sürekli kullanılır.  Oyuncular metin2 pvp serverler kurallarına aykırı davrandığı zaman veya herhangi bir oyuncuyu rahatsız etmesinden dolayı  oyundan atılabilir. Ban ile ilgili kıstaslar bulunmaktadır. Her bir uygunsuz eyleme aynı ceza verilmez. Süresiz oyundan atılma veya belli bir zaman uzaklaştırılma verilebilir. Örnek olarak oyuna yeni katılmış bir oyuncuyu rahatsız etmek 1 gün ban almanıza neden olabilir. Karaktere verilen isimler oyun yöneticisi ile benzer olursa yine banlanabilirsiniz ancak bu sefer süresiz olarak.

Hesap çalma konusunda eğer ispatlanabilirse bu konuda yöneticiler müdahale eder ve hesabı geri alır ancak içerisinden gidenler konusunda yönetici herhangi bir müdahale yapmaz. Bazı metin2 pvp serverler  farklı kararlar verip çalınan eşyaları da geri verebilir. Bu konuda farklılık yaşanması normal her adresten aynı şeyi yapmasını beklemek yanlış olabilir. Bazı adresler hesabınızın çalınması ile ilgilenmeyebilir. Bu konuda oyunculardan dikkatli ve uyanık olması beklenir. Eğer çalınan hesap kim tarafından çalındığı açıkça ortadaysa o kişi tüm hesapları ile serverden atılır ve bir daha o hesapları kullanamaz. Genelde uygulanan yöntem bu oluyor.

Ekleyen: dentrimal      Tarih: 27.01.2017      Okunma: 1366
 Paylaş
 Yorumlar

Pvp Serverler Hakkında

12.02.2015 yılında yayın hayatına başlayan pvp-serverler.org sitemiz öncelikli amacı metin2 pvp serverlerin nitelikli tanıtımının yapılması ve oyunculara ulaştırılmasıydı. Daha sonraları sadece Metin2 ile yetinmeyip hizmet yelpazesine Silkroad, Knight ve Counter Strike pvp serverlerinin tanıtımlarını da eklemiştir. Gelişen ve değişen pvp serverlere de ayak uydurarak kendini sürekli güncelleyen ve en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen sitemiz zaman içerisinde özellikle metin2 pvp serverlerin emek, zor, wslik, orta, tr tipi ve bol dönüşümlü olarak adlandırılan türlerininde tanıtımına imkan sağlamaktadır. Hep pvp server tanıtımından bahsettik, peki ya bu kadar mı sadece? Tabiki hayır, blogumuz ile başta metin2 pvp serverler olmak üzere pvp serverler hakkında sizler için rehber niteliğinde kaliteli içerikler üretiyoruz!

Pvp Serverler | Metin2 Pvp Serverler 2019 | Emek Serverler 2019 | Wslik Pvp Serverler 2019