249 BAŞLA 250 BİTİŞ +2000 ONLİNE

Zorluk
:
Wslik
E. tarihi
:
0000-00-00 00:00:00
Okunma
:
7278 okunma
Tıklanma
:
1029 site tıklaması
Metin2 Pvp Serverler

Wslik Metin2 Server: www.linkassagida.com Tanıtımı

Hiç bir pvp de olmayan bizde olan Bütün silahlar gerçek damagelerindedir.120 level silahları itemshop bölümümüz de bulunmaktadır.Bizim serverımız ne çok basit ne de çok zordur.serverımız Pvp ancak gerçeğine yakındır.Öyle iki günde 80 level olamazsınız.
Burdan çıkarılacak anatemamız. Serverımız Geçici bir server değildir.Bir ömür oynaya bileceğiniz kalitededir.Grafiklerin kalitesini skillerden anlayabilirsiniz.
Yine hiç bir server da bugsuz 3ch bulunmaz ancak bizde bulunacak kalitemiz farkımız budur.oyuncularımızın Sayısı attıkça artacaktır.
Serverimizde sürgün 2.kata çıkabilmek için 86 lv ve kantaşına sahip olmanız gerekiyor.Kantaşı sürgün 1.kattaki mavi ölüm ve buz cadısından düşmektedir.Kantaşı sahip olduktan sonra sürgün girişinde bulunan sürgün 2. kat npc sinden giriş yapacaklar.Sürgün 2. katta kasarken 86 lv silahları düşmektedir.Su ejderhasındanda kraliyet ve +9 çelik zırhlar düşmektedir.

Oyunumuzun tamamı türkçedir.Kasılmak zor gelebilir ancak level görevlerini yapmanızı tavsiye ediyoruz kasılmanızın rahat olması için
Site :http://adf.ly/1PTCow
Kaydol: http://adf.ly/1PTCow
SORULARINIZ İÇİN. https://www.facebook.com/profile.php?id=100009852181085

Pvp Serverler Hakkında

12.02.2015 yılında yayın hayatına başlayan pvp-serverler.org sitemiz öncelikli amacı metin2 pvp serverlerin nitelikli tanıtımının yapılması ve oyunculara ulaştırılmasıydı. Daha sonraları sadece Metin2 ile yetinmeyip hizmet yelpazesine Silkroad, Knight ve Counter Strike pvp serverlerinin tanıtımlarını da eklemiştir. Gelişen ve değişen pvp serverlere de ayak uydurarak kendini sürekli güncelleyen ve en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen sitemiz zaman içerisinde özellikle metin2 pvp serverlerin emek, zor, wslik, orta, tr tipi ve bol dönüşümlü olarak adlandırılan türlerininde tanıtımına imkan sağlamaktadır. Hep pvp server tanıtımından bahsettik, peki ya bu kadar mı sadece? Tabiki hayır, blogumuz ile başta metin2 pvp serverler olmak üzere pvp serverler hakkında sizler için rehber niteliğinde kaliteli içerikler üretiyoruz!

Pvp Serverler | Metin2 Pvp Serverler 2019 | Emek Serverler 2019 | Wslik Pvp Serverler 2019