2017 Yılında Pvp Serverler

Pvp Serverler

Kısaca tanımını yapacak olursak özelleştirilmiş oyunlara kısaca pvp serverler diyebiliriz. Online oyunların birçoğunda pvp serverleri görmek mümkündür. Günümüzde ise o kadar çok pvp server var ki hangisi iyi hangisi kötü bu konuda devreye pvp serverler sitesi giriyor. Bir oyuncu hepsine bakarak tek tek karar veremez ancak bu konuda binlerce on binlerce oyuncu kısa süre içerisinde hepsini test edebilir.

İçerisinde virüs olup olmadığını ise her bir serveri indirerek kontrol etmek neredeyse imkansızdır eğer ülkemiz haricinde hizmet veren bir internet kullanmıyorsanız. İstediğiniz oyuna ait pvp serverleri bulabilirsiniz. Online oyunlardaki zorluklardan kurtulabilirsiniz ya da sadece farklılık istiyorsanız isteklerinize göre hazırlanmış olan pvp serverler de oynayabilirsiniz.

Editsiz Metin2 Pvp Serverler

Oyuncuların favori tercihleri arasında yer alan editsiz metin2 pvp serverler uzun zamandır oynanmaktadır ve  bu konuda uzun süredir hizmet veren adresler var. Editsiz olması oyunda değişiklik olmamasıdır. Bu nedenle oyuncular aslında orijinal oyunu oynar gibi metin2 pvp serverler de yer alabiliyor. Ancak editsiz olması her şey aynı anlama gelmez birçok değişiklik vardır ki editsiz olmasının yanı sıra kolaydan çok zora seçenekleri de vardır. Bazı türleri bulunmaktadır. Bu durumda seçim yaparken hangisi ne amaçla kurulmuş dikkat etmelisiniz aksi halde başka bir server bulmak indirmek derken vaktiniz bir hayli kaybolabilir. Bu nedenle indirmeden önce emin olun.

Metin2 Pvp Serverlerde Lycan Efsunları

Bu konuda bilgisiz olan birçok oyuncu olunca kısa bir anlatım ile olaya açıklık getirelim. Garanti bir şekilde en güçlü efsun dizilimi  Lycan karakteri için hazırlandı. Eğer bu şekilde bir Lycan karakteri hazırlarsanız elbette bazı metin2 pvp serverlerde farklı olacaktır ancak birçoğunda bu karakterine en güçlü efsun dizilimine sahip olmasını sağlar. Bunlara ek olarak da siz ne kadar ek item katar ve özellik kullanırsanız karakterinizin gücü de o kadar artacaktır. Efsun dizilimi bazı adreslerde otomatik olarak veriliyor ancak eğer kullandığı adreste bu durum otomatik olarak hazırlanmamışsa oyunun keyfini çıkarın işte efsun dizilimi :

Efsunları : Zırh ; HP , Kılıç , Çiftel , Bıçak , Ok
Silah ; Yarı , Kritik , Çeviklik , Zeka , Canlılık
Kalkan ; Yarı , Sersem , Zeka , Çeviklik , Canlılık
Kask ; Yarı , Büyü , Zehirleme , HP Absorbe , HP Üretimi
Küpe ; Yarı , Kılıç , Pençe , Bıçak , Ok
Kolye ; HP , Kılıç , Pençe , Bıçak , Ok
Ayakkabı ; HP , Kılıç , Çiftel , Bıçak , Pençe
Bilezik ; Yarı , Büyü , Delici , Şimşek , HP Absorbe

İtemler : ' 105. Seviye Zırhı ', ' 105. Seviye Silahı ', ' Lycan Kalkanı ', ' 60. Seviye Kaskı ', ' Yakut Küpe ', ' İnci Kolye veya Abanoz Kolye ', ' Deri Çizme ', ' Beyaz Altın Bilezik '

Tarih: 28.07.2017      Okunma: 1255
Yorumlar
Mery Mt2
Diriliş Mt2
Rina Mt2 65-250 Metin2 Pvp Server
Hisar Mt2 65-250 Metin2 Pvp Server

Pvp Serverler Hakkında

12.02.2015 yılında yayın hayatına başlayan pvp-serverler.org sitemizin öncelikli amacı metin2 pvp serverlerin nitelikli tanıtımının yapılması ve oyunculara ulaştırılmasıdır. Gelişen ve değişen pvp serverlere de ayak uydurarak kendini sürekli güncelleyen ve en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen sitemiz zaman içerisinde özellikle metin2 pvp serverlerin emek, zor, wslik, orta, tr tipi ve bol dönüşümlü olarak adlandırılan türlerininde tanıtımına imkan sağlamaktadır. Hep pvp server tanıtımından bahsettik, peki ya bu kadar mı? Tabiki hayır, blogumuz ile pvp serverler hakkında rehber niteliğinde kaliteli içerikler sizleri bekliyor!

Metin2 Pvp Serverler | Emek Serverler 2020 | Orta Pvp Serverler 2020 | Wslik Pvp Serverler 2020