2017 Yılında Pvp Serverler

Pvp Serverler

Kısaca tanımını yapacak olursak özelleştirilmiş oyunlara kısaca pvp serverler diyebiliriz. Online oyunların birçoğunda pvp serverleri görmek mümkündür. Günümüzde ise o kadar çok pvp server var ki hangisi iyi hangisi kötü bu konuda devreye pvp serverler sitesi giriyor. Bir oyuncu hepsine bakarak tek tek karar veremez ancak bu konuda binlerce on binlerce oyuncu kısa süre içerisinde hepsini test edebilir.

İçerisinde virüs olup olmadığını ise her bir serveri indirerek kontrol etmek neredeyse imkansızdır eğer ülkemiz haricinde hizmet veren bir internet kullanmıyorsanız. İstediğiniz oyuna ait pvp serverleri bulabilirsiniz. Online oyunlardaki zorluklardan kurtulabilirsiniz ya da sadece farklılık istiyorsanız isteklerinize göre hazırlanmış olan pvp serverler de oynayabilirsiniz.

Editsiz Metin2 Pvp Serverler

Oyuncuların favori tercihleri arasında yer alan editsiz metin2 pvp serverler uzun zamandır oynanmaktadır ve  bu konuda uzun süredir hizmet veren adresler var. Editsiz olması oyunda değişiklik olmamasıdır. Bu nedenle oyuncular aslında orijinal oyunu oynar gibi metin2 pvp serverler de yer alabiliyor. Ancak editsiz olması her şey aynı anlama gelmez birçok değişiklik vardır ki editsiz olmasının yanı sıra kolaydan çok zora seçenekleri de vardır. Bazı türleri bulunmaktadır. Bu durumda seçim yaparken hangisi ne amaçla kurulmuş dikkat etmelisiniz aksi halde başka bir server bulmak indirmek derken vaktiniz bir hayli kaybolabilir. Bu nedenle indirmeden önce emin olun.

Metin2 Pvp Serverlerde Lycan Efsunları

Bu konuda bilgisiz olan birçok oyuncu olunca kısa bir anlatım ile olaya açıklık getirelim. Garanti bir şekilde en güçlü efsun dizilimi  Lycan karakteri için hazırlandı. Eğer bu şekilde bir Lycan karakteri hazırlarsanız elbette bazı metin2 pvp serverlerde farklı olacaktır ancak birçoğunda bu karakterine en güçlü efsun dizilimine sahip olmasını sağlar. Bunlara ek olarak da siz ne kadar ek item katar ve özellik kullanırsanız karakterinizin gücü de o kadar artacaktır. Efsun dizilimi bazı adreslerde otomatik olarak veriliyor ancak eğer kullandığı adreste bu durum otomatik olarak hazırlanmamışsa oyunun keyfini çıkarın işte efsun dizilimi :

Efsunları : Zırh ; HP , Kılıç , Çiftel , Bıçak , Ok
Silah ; Yarı , Kritik , Çeviklik , Zeka , Canlılık
Kalkan ; Yarı , Sersem , Zeka , Çeviklik , Canlılık
Kask ; Yarı , Büyü , Zehirleme , HP Absorbe , HP Üretimi
Küpe ; Yarı , Kılıç , Pençe , Bıçak , Ok
Kolye ; HP , Kılıç , Pençe , Bıçak , Ok
Ayakkabı ; HP , Kılıç , Çiftel , Bıçak , Pençe
Bilezik ; Yarı , Büyü , Delici , Şimşek , HP Absorbe

İtemler : ' 105. Seviye Zırhı ', ' 105. Seviye Silahı ', ' Lycan Kalkanı ', ' 60. Seviye Kaskı ', ' Yakut Küpe ', ' İnci Kolye veya Abanoz Kolye ', ' Deri Çizme ', ' Beyaz Altın Bilezik '

Ekleyen: dentrimal      Tarih: 28.07.2017      Okunma: 1216
 Paylaş
 Yorumlar

Pvp Serverler Hakkında

12.02.2015 yılında yayın hayatına başlayan pvp-serverler.org sitemiz öncelikli amacı metin2 pvp serverlerin nitelikli tanıtımının yapılması ve oyunculara ulaştırılmasıydı. Daha sonraları sadece Metin2 ile yetinmeyip hizmet yelpazesine Silkroad, Knight ve Counter Strike pvp serverlerinin tanıtımlarını da eklemiştir. Gelişen ve değişen pvp serverlere de ayak uydurarak kendini sürekli güncelleyen ve en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen sitemiz zaman içerisinde özellikle metin2 pvp serverlerin emek, zor, wslik, orta, tr tipi ve bol dönüşümlü olarak adlandırılan türlerininde tanıtımına imkan sağlamaktadır. Hep pvp server tanıtımından bahsettik, peki ya bu kadar mı sadece? Tabiki hayır, blogumuz ile başta metin2 pvp serverler olmak üzere pvp serverler hakkında sizler için rehber niteliğinde kaliteli içerikler üretiyoruz!

Pvp Serverler | Metin2 Pvp Serverler 2019 | Emek Serverler 2019 | Wslik Pvp Serverler 2019