119 120 WSLİK BETALI PVP SERVER EDİTSİZ

Zorluk
:
Wslik
E. tarihi
:
2018-12-16 02:59:13
Okunma
:
3248 okunma
Tıklanma
:
1350 site tıklaması
Metin2 Pvp Serverler

Wslik Metin2 Server: HarbiMt2 Tanıtımı

-119 Başlangıç 120 Bitiş HarbiMT2 Harbi Adamların Serveri ! Yukarıdaki Link açmıyorsa www.harbimt2.tk Buradan Deneyiniz Yukarıdaki ayrı yazılmış olabilir.

1 Senelik Parası Ödenmiştir.

Pet Kuşak Simya Ot kasma vb Yoktur.

Özlenen eski tip bir filese sahiptir en önemlisi edit satışı yoktur.

Biyolog Görevleri Tek Tıktır.

Beta Zırh Ve Beta Silahlıdır Dönüşümler Sorunsuzdur 

Ek olarak Beta kask Ve bilezik Dönüşümü vardir

Harici hiç bir fazlalık yoktur.

Serverimizi com yapıp reklam yapmak yerine tk sunucu alıp 5 gb fazladan ram aldık ve size daha kaliteli bir oyun sunduk.

HarbiMT2 Ailesine Hoşgeldiniz..

Pvp Serverler Hakkında

12.02.2015 yılında yayın hayatına başlayan pvp-serverler.org sitemiz öncelikli amacı metin2 pvp serverlerin nitelikli tanıtımının yapılması ve oyunculara ulaştırılmasıydı. Daha sonraları sadece Metin2 ile yetinmeyip hizmet yelpazesine Silkroad, Knight ve Counter Strike pvp serverlerinin tanıtımlarını da eklemiştir. Gelişen ve değişen pvp serverlere de ayak uydurarak kendini sürekli güncelleyen ve en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen sitemiz zaman içerisinde özellikle metin2 pvp serverlerin emek, zor, wslik, orta, tr tipi ve bol dönüşümlü olarak adlandırılan türlerininde tanıtımına imkan sağlamaktadır. Hep pvp server tanıtımından bahsettik, peki ya bu kadar mı sadece? Tabiki hayır, blogumuz ile başta metin2 pvp serverler olmak üzere pvp serverler hakkında sizler için rehber niteliğinde kaliteli içerikler üretiyoruz!

Pvp Serverler | Metin2 Pvp Serverler 2019 | Emek Serverler 2019 | Wslik Pvp Serverler 2019