110 Cap Emek Server Çok Yakında

Zorluk
:
110 Cap
E. tarihi
:
0000-00-00 00:00:00
Okunma
:
4533 okunma
Tıklanma
:
191 site tıklaması
Silkroad Pvp Serverler

110 Cap Silkroad Server: JB Silkroad Tanıtımı

JB SİLKROAD ONLİNE 110 Cap Eu - Chn 
AÇILIŞ : 11.03.2016 - 13:00 
***Server Bilgileri*** 
*Server Cap: 110 
*Mastery Total: 440 / 220 
*Server Tipi:Emek 
*IP Lımit:Yok
*Free Silk:Var 
*BOT:Aktif 
*Artı Max:12 (+4) Adv = 16 
*Zorluk Derecesi:ORTA 
*Dengeli Kervan Ratesi  
*Özel Artı Parlamaları 
*Old Sistem  
*Dönüşümlü Fight Sistem 
*FGW: Aktif 
*Honor: Aktif  
------------------------------ - 
Alexandria'daki tüm moblardan JB Coin elde edebilirsiniz. 
------------------------------ - 
FGW'den elde ettiğiniz Talisman'larla Power weaponunuzu alıp belirtilen miktardaki Gold Coin ve JB Coin ile Fight Dönüştürme Scrool'unu alarak Power weaponunuzu Fight'a dönüştürebilirsiniz.
------------------------------ - 
Şehir haritalarındaki belirli noktalara spawn olan özel unigelerden elde edeceğiniz gibi aynı zamanda Anubis, İsis, Haroeris, Seth, Roc ve Medusa gibi orijinal spawn noktalarında bulunan unigelerden de Gold Coin elde ederek immortaly set'e sizleri biraz daha yaklaştırmış bulunmaktayız. 
------------------------------ - 
Serverimiz, emeğinizin bu sefer gerçekten karşılığınızı alabilabileceğiniz özelliklere ve niteliklere sahiptir.Serverimizde her player eşit haklara sahiptir ve bu eşitlikle ayrım yapmaksızın her playerimize eşit bir şekilde yaklaşımda bulunup ilgilenilecektir.Evet kardeşim haftalardır belkide aylardır tamda istediğim buydu diyeceğin dev server seni bekliyor. 
------------------------------ 
*** Her an ! Facebook sayfamızdan bize ulaşabilir istek ve arzularınızı iletebilirsiniz, kesinlikle her player ile en yakın zamanda ilgilenilecektir.
------------------------------
JB SİLKROAD ONLİNE AİLESİ İYİ OYUNLAR DİLER.

Pvp Serverler Hakkında

12.02.2015 yılında yayın hayatına başlayan pvp-serverler.org sitemiz öncelikli amacı metin2 pvp serverlerin nitelikli tanıtımının yapılması ve oyunculara ulaştırılmasıydı. Daha sonraları sadece Metin2 ile yetinmeyip hizmet yelpazesine Silkroad, Knight ve Counter Strike pvp serverlerinin tanıtımlarını da eklemiştir. Gelişen ve değişen pvp serverlere de ayak uydurarak kendini sürekli güncelleyen ve en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen sitemiz zaman içerisinde özellikle metin2 pvp serverlerin emek, zor, wslik, orta, tr tipi ve bol dönüşümlü olarak adlandırılan türlerininde tanıtımına imkan sağlamaktadır. Hep pvp server tanıtımından bahsettik, peki ya bu kadar mı sadece? Tabiki hayır, blogumuz ile başta metin2 pvp serverler olmak üzere pvp serverler hakkında sizler için rehber niteliğinde kaliteli içerikler üretiyoruz!

Pvp Serverler | Metin2 Pvp Serverler 2019 | Emek Serverler 2019 | Wslik Pvp Serverler 2019